Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren de vanzare/Pielesti/Peugeot

Dobrun

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

44.000 €
/ lună 58.90 € / mp / lună

Teren de vanzare/Ghercesti/Principala

Dobrun

747 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren deosebit in Malu Mare Super View catre Ji ...

Roșienii Mari

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

19.800 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren de vanzare/ Secui/ Teasc/Dolj

Osica de Jos

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

900 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat la etaj- Osica de ...

Osica de Sus

La ~10km distanță

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1796 mp, deschidere 30 m, ...

Piatra

La ~15km distanță

1.796 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP desc ...

Piatra

La ~15km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol Piatra OLT 8900 mp

Piatra

La ~15km distanță

8.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

2.001 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Spațiu comercial de 222 mp de închiriat în Bals

Ultracentral, Balș

La ~15km distanță

222 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

196 €
/ lună 19.60 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Balș

La ~15km distanță

10 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

310.000 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Ferma de vanzare 8 ha Bals, judetul Olt

Central, Balș

La ~15km distanță

79.106 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
/ lună 38 € / mp / lună

Oportunitate De Investitie - Teren Intravilan 5 ...

Central, Balș

La ~15km distanță

52.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

130.000 €
/ lună 14.34 € / mp / lună

Teren intravilan Bals-Teis

Central, Balș

La ~15km distanță

9.063 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.500 €
/ lună 31.58 € / mp / lună

Teren Bals / Strada Nicolae Titulescu nr 110

Central, Balș

La ~15km distanță

1.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

10.500 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Vand teren Gubandru

Central, Balș

La ~15km distanță

2.464 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

48.906 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan, toate utilitatile, 2223 mp, B ...

Central, Balș

La ~15km distanță

2.223 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

41.275 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan, toate utilitatile, 1651 mp, B ...

Central, Balș

La ~15km distanță

1.651 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

300.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan intrare Bals langa Lukoil

Central, Balș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bals Tudor Vladimirescu

Balș

La ~15km distanță

1.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bals, str. Luncii (asfalt ...

Central, Balș

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Balș

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Balș

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
/ lună 81.82 € / mp / lună

Vand teren in Bals

Central, Balș

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

6.684 €
/ lună
6.807 €
3.71 € / mp / lună

Pamant, loc de casa.

Drăghiceni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

71.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

teren intravilan

Radomir

La ~15km distanță

14.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara 38,80 eur/mp

Slătioara

La ~15km distanță

1.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

330.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan

Slătioara

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara, str Zavoiului, 5000 ...

Slătioara

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez - Vand

Slătioara

La ~15km distanță

236 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara-Olt, doua deschideri ...

Slătioara

La ~15km distanță

3 camere
2.238 mp teren