Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

40.000 € / lună
22.23 € / mp / lună

Curtişoara, Judeţul Olt

Suprafață teren:
1.799 mp

Descriere spațiu comercial

- Teren, Comuna Curtisoara, sat. Dealul Nucilor - Deschidere 24 ml - Suprafata totala 1799 mp - Proprietatea are in prezent curent electric - Apa, canalizare, gaz la limita proprietatii Toate actele sunt la zi!
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1579395

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Dobrun
44.000 € / lună
Județul Olt, Dobrun
747 mp teren
Spațiu comercial, în Central
41.275 € / lună
Județul Olt, Balș
1.651 mp teren
Spațiu comercial, în Găneasa
42.000 € / lună
Județul Olt, Găneasa
726 mp teren
Spațiu comercial, în Vișina
40.000 € / lună
Județul Olt, Vișina
2.884 mp teren
Spațiu comercial, în Central
38.500 € / lună
Județul Olt, Balș
1.219 mp teren
Spațiu comercial, în Curtișoara
41.500 € / lună
Județul Olt, Curtișoara
1.049 mp teren
Spațiu comercial, în Dobriceni
42.000 € / lună
Județul Olt, Dobriceni
3.700 mp teren
Spațiu comercial, în Proaspeți
36.736 € / lună
Județul Olt, Proaspeți
1.148 mp teren