ULTRACENTRAL Spatiu modern langa Judecatoria Craiova-birouri/salon

370 € / lună
3.89 € / mp / lună

Ultracentral, Craiova

Suprafață utilă totală:
95 mp

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere spatiu comercial de aproximativ 50 mp, situat ultracentral, langa Judecatoria Craiova, in cladire noua de birouri, la demisol. Compartimentat in: 2 camere mari 1 camera mica 1 baie 1 sala de asteptare/receptie generoasa. Este ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, birouri sau activitati profesionale. Spatiul este dotat cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat si boiler. Spatiul beneficiaza de lumina naturala si ferestre care se deschid. Spatiul a functionat timp de 6 ani ca salon de infrumusetare si remodelare corporala. Acces facil/ zona intens circulata. Spatiul poate fi extins cu inca 2 birouri mari, o camera mai mica, baie si hol. Pentru informatii si vizionare, sunati sau trimiteti mesaj.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1553949
Suprafață utilă: 95 mp
Suprafață utilă totală: 95 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara
Mijloace transport aprox. 369 m
transport
Gara
Mijloace transport aprox. 369 m
transport
Gara peron 3
Mijloace transport aprox. 434 m
transport
Gara peron 3
Mijloace transport aprox. 437 m
Școală
education
Gradinita Sfanta Lucia
Învățământ aprox. 67 m
education
Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Învățământ aprox. 192 m
education
Gradinita Petrache Poenaru
Învățământ aprox. 420 m
education
Liceul Matei Basarab
Învățământ aprox. 461 m
Recreere
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 147 m
restaurants
Mudi