Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

7 luni în urmă
7

51.500 €
/ lună 15.74 € / mp / lună

Teren+casa in zona superba-Statiunea Belis-Fant ...

Giurcuța de Sus

2 camere
3.272 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Azi
6

76.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan, 3040 mp, Dealu Botii, com Bel ...

Dealu Botii

La ~5km distanță

3.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand parcele teren - Doda Pilii - Jud Cluj

Răchițele

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.500 €
/ lună 4.04 € / mp / lună
23.500 €

Teren intravilan 5318 mp Poiana Horea-Belis

Poiana Horea

La ~10km distanță

5.318 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in muntii Apuseni,Belis-Cluj

Poiana Horea

La ~10km distanță

39.360 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

74.800 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~10km distanță

16.257 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

30.090 €
/ lună 30.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ Smida, zona montana sup ...

Smida

La ~10km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Vand Teren superb in zona Belis

Beliș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Belis aproape de lac

Beliș

La ~10km distanță

18.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

74.500 €
/ lună 55.19 € / mp / lună

Oportunitare | Teren 1350 mp cu PUZ | Belis

Beliș

La ~10km distanță

1.350 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
10

500.000 €
/ lună 46.30 € / mp / lună

Oportunitare | Teren 1ha cu PUZ | Belis

Beliș

La ~10km distanță

10.800 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

41.000 €
/ lună 31.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Belis1300mp Strada principala ...

Beliș

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

120.000 €
/ lună 18.61 € / mp / lună

Teren de vanzare in Belis 6.449m2, 19 m2

Beliș

La ~10km distanță

6.449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

119.000 €
/ lună 180.30 € / mp / lună

Teren Belis cu iesire la lac + ponton+ casuta m ...

Beliș

La ~10km distanță

660 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

81.690 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren parcelabil, front la strada, 5446mp, util ...

Beliș

La ~10km distanță

5.446 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

28.590 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren parcelabil, front la strada, 1906mp, util ...

Beliș

La ~10km distanță

1.906 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

86.910 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren parcelabil, front la strada, 8691mp, util ...

Beliș

La ~10km distanță

8.691 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

95.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren parcelabil, front la strada, 6340mp, util ...

Beliș

La ~10km distanță

6.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

223.000 €
/ lună 54.95 € / mp / lună

De vinzare teren in comuna Belis, sat Giurcuta ...

Beliș

La ~10km distanță

4.058 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.545 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren parcelabil, front la strada, 3103mp, util ...

Beliș

La ~10km distanță

3.103 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

44.475 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren parcelabil, front la strada, 2965mp, util ...

Beliș

La ~10km distanță

2.965 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 30.59 € / mp / lună

Teren 1.700 mp langa liziera padurii, utilitat, ...

Beliș

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

90.000 €
/ lună 23.68 € / mp / lună

Teren Belis, S.3801mp, cca.1300m de primarie

Beliș

La ~10km distanță

3.801 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

46.970 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren drept de 1342 mp cu front 24 m Belis

Beliș

La ~10km distanță

1.342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Scrind-Frăsinet

La ~10km distanță

1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp Matisesti zona Belis M ...

Dârlești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

36.380 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de construit, 1819 mp, in zona rurala lin ...

Dârlești

La ~15km distanță

1.819 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren plat 2.920 mp Dealul Negru 5km de Belis v ...

Dealu Negru

La ~15km distanță

2.920 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Dealu Negru

La ~15km distanță

13.103 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

53.900 €
/ lună 25.13 € / mp / lună

Teren intravilan 2,145mp Calatele Padure, Sat d ...

Călățele

La ~15km distanță

2.145 mp teren