Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

42.000 € / lună
15.66 € / mp / lună

Coşereni, Judeţul Ialomiţa

Suprafață teren:
2.682 mp

Descriere spațiu comercial

Teren in suprafata de 2682 mp, format din 1648 mp intravilan, sectiunea 1A, 1034 mp extravilan sectiunea 2A.Utilitatile se afla la 15 m distanta. Terenul este marginal, linistit si se poate preta pentru constructii, locuinte, amenajari, depozite, sedii afla la 45 km de Bucuresti, 7 km de Urziceni. Distanta de la DN 2 pana la teren, este de aproximativ 700 m. Se vinde integral sau lotizat. Terenul este vinde sau se inchiriaza.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 22 Martie 2026 ID anunț: 1332331

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren de Fotbal Cosereni
Recreere aprox. 1877 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
41.986 € / lună
Județul Ialomița, Urziceni
2.999 mp teren
Spațiu comercial, în Crunți
45.000 € / lună
Județul Ialomița, Crunți
230.000 mp teren
Spațiu comercial, de 40 mp, în Central
45.000 € / lună
Slobozia, Central
40 mp utili
Spațiu comercial, în Fierbinți-Târg
40.000 € / lună
Județul Ialomița, Fierbinți-Târg
4.000 mp teren
Spațiu comercial, în Stelnica
39.999 € / lună
Județul Ialomița, Stelnica
1.500 mp teren