Teren 16,5 HA Cilieni-compact,acces 3 drumuri, acte la zi

165.000 € / lună
1 € / mp / lună

Comani, Judeţul Olt

Suprafață teren:
165.000 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren extravilan 16,5 ha, com. Cilieni Agentia RITZ IMOBILIARE ofera spre vanzare un teren extravilan in suprafa?a de 16,5 hectare, situat in comuna Cilieni, Judetul Olt. Teren compact, ideal pentru exploatare agricola eficienta, Acces excelent deschidere la 3 drumuri de exploatare + acces din drum comunal, Cadastru separat, Toate actele la zi, Potrivit pentru agricultura, Teren cu poten?ial agricol bun, cunoscut in zona pentru fertilitate, Pre?: 10.000 euro ha * pentru mai multe detalii si programare vizionari va rugam sa contactati Consultantul agentiei Ritz Imobiliare la 07*********48 sau la biroul agentiei din Slatina, Bld.A.I.Cuza, Bl.V31, Sc.A,Et.1,Ap.3 ( la Valcea). E-mail: Site: .
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1398726

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Colegiul Tehnic Metalurgic
Învățământ aprox. 1422 m
education
Colegiul Tehnic Metalurgic
Învățământ aprox. 1423 m
education
Scoala Gimnaziala nr.1
Învățământ aprox. 1532 m
education
Scoala Gimnaziala nr.5
Învățământ aprox. 1536 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 904 m
restaurants
don ciccio
Restaurante aprox. 970 m
shopping
Penny
Supermarket/Mall aprox. 1113 m
shopping
Piata Agroalimentara Progresul
Supermarket/Mall aprox. 1137 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Oboga
150.000 € / lună
Județul Olt, Oboga
5.000 mp teren