Teren, 9000 mp, zona Colibita

479.980 € / lună
53.33 € / mp / lună

Colibiţa, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
9.000 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz propune spre vanzare un teren cu o suprafata impresionanta de 90 ari (9000 metri patrati) ce beneficiaza de acces direct la un pitoresc lac. Aceasta proprietate ofera oportunitati nelimitate si este potrivita atat pentru constructii comerciale de exceptie, cat si pentru a-ti crea o casa de vacanta de vis. Terenul se afla intr-o locatie strategica, in apropierea traseelor turistice de top, atragand cu usurinta atentia turistilor si fiind o optiune ideala pentru cei ce aspira sa dezvolte o afacere turistica. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati! Cod oferta / ID BLITZ: P14423
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1543386

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
494.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Năsăud
3.800 mp teren
Spațiu comercial, în Mocod
449.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Mocod
60.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
438.450 € / lună
Bistrița, Central
23.700 mp teren