Teren, 4,51 Ari, zona Colibita Muresenii Bargaului

16.000 € / lună
35.48 € / mp / lună

Colibiţa, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
451 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un teren cu o suprafata de 4.51 ari, intr-o zona placuta si anume Colibita Muresenii Bargaului. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati! Cod oferta / ID BLITZ: P14419
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1536849

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Colibița
16.600 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița
600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
15.000 € / lună
Bistrița, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
15.000 € / lună
Bistrița, Central
4.100 mp teren
Spațiu comercial, în Colibița
15.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
14.960 € / lună
Bistrița, Central
680 mp teren
Spațiu comercial, în Șieu
15.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
17.000 € / lună
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Poiana Ilvei
16.500 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Poiana Ilvei
14.200 mp teren
Spațiu comercial, în Colibița
16.500 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița
550 mp teren