Spatiu comercial premium, vizibilitate excelenta, intrare din strada ideal cabinet, salon, birou Chisoda

850 € / lună
11.04 € / mp / lună

Chişoda, Judeţul Timiş

Suprafață utilă totală:
77 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietar inchiriez in Chisoda la artera spatiu comercial modern, luminos si foarte bine intretinut, situat la strada, cu acces direct si vitrine mari. Spatiul este pretabil pentru cabinet medical, stomatologic, psihologie, kinetoterapie, salon beauty, cosmetica, frizerie, birou de contabilitate, asigurari, agentie imobiliara, showroom sau alte activitati de servicii. Spatiul este liber, curat, cu finisaje moderne, pardoseala ceramica, tavan casetat cu iluminat LED, grup sanitar, ferestre mari si vizibilitate buna din strada. Se poate amenaja rapid, fara investitii majore. Se prefera activitati curate, cu imagine buna si trafic civilizat. Cheltuieli mici cu intretinerea. Avantaje: spatiu la strada; vitrine mari; intrare directa; interior luminos si ingrijit; grup sanitar propriu; potrivit pentru servicii, cabinet, salon, birou sau showroom; disponibil imediat. Ideal pentru afacere care are nevoie de vizibilitate si acces facil pentru clienti. Parcare in fata spatiului comercial.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1607981
Suprafață utilă: 77 mp
Suprafață utilă totală: 77 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Prefatim A32
Mijloace transport aprox. 977 m
transport
Gara Timisoara Sud
Mijloace transport aprox. 1090 m
transport
Timisoara Sud
Mijloace transport aprox. 1098 m
transport
Timisoara South Railway Station (en)
Mijloace transport aprox. 1208 m