Spatiu comercial ideal investitie, 195 mp Padure Chiajna

310.500 € / lună
1,634.21 € / mp / lună

Chiajna, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
190 mp

Descriere spațiu comercial

INVESTITIE PREMIUM CU POTENTIAL EXCEPTIONAL | SPATIU COMERCIAL ULTRA-EXCLUSIVIST | PADUREA CHIAJNA EBA REAL ESTATE va prezinta in EXCLUSIVITATE o proprietate rara pe piata imobiliara, destinata investitorilor care cauta un activ premium, cu pozitionare strategica si potential excelent de valorificare. Situat STRADAL, chiar langa Padurea Chiajna, acest spatiu comercial impresioneaza prin combinatie perfecta intre vizibilitate maxima, acces facil si o panorama spectaculoasa catre natura. Suprafata utila generoasa de 195 mp este completata de o terasa superba de 60 mp, cu vedere directa catre padure un adevarat avantaj exclusivist ce transforma aceasta proprietate intr-o locatie ideala pentru restaurante premium, lounge, showroom, clinica, office boutique, evenimente private sau concept horeca de lux. Compartimentarea inteligenta include 2 zone open-space ample, oferind libertate totala de amenajare si personalizare in functie de viziunea viitorului proprietar. Constructia beneficiaza de: cadre solide din beton zidarie din caramida suprafete vitrate mari cu geam termopan toate utilitatile conectate: gaz, curent, apa, canalizare Proprietatea reprezinta nu doar un spatiu comercial, ci o oportunitate de investitie cu randament atractiv, avand posibilitate de inchiriere imediata pentru aproximativ 1.500 Euro/luna. Pret vanzare: 310.500 Euro | usor negociabil Un concept exclusivist, o locatie premium si un potential exceptional de dezvoltare toate intr-o singura proprietate. Oferta apartine in EXCLUSIVITATE agentiei EBA REAL ESTATE. Id intern: P268749 Suprafata totala: 195 m2 An finalizare constructie: 2017 Stadiu constructie: Finalizat Comision cumparator: 0% Tip imobil: Bloc de apartamente