Pret Excelent Brailita Teren 210mp cu 8m deschidere +casa

25.500 € / lună
121.43 € / mp / lună

Brăiliţa, Brăila

Suprafață teren:
210 mp

Descriere spațiu comercial

Casa demolabila Brailita (zona strazii Cezar Petrescu) * Teren cu suprafata de 210 mp , deschidere de 8m la strada * 4 camere, 1 baie, bucatarie de vara * BCA si chirpici acoperita cu tabla * Sobe cu lemne *Electricitateapa, canalizare * Posibil gaze * WC in curte * Izolat termic * Termopan partial, * Curte cimentuita * LIBERA! DISPONIBILA IMEDIAT! Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS548 &01
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1541065

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
ANL Brailita
Mijloace transport aprox. 369 m
Școală
education
Scoala Nr. 19 Mihail Kogalniceanu
Învățământ aprox. 339 m
education
Scoala Nr. 21 A.S.Puskin
Învățământ aprox. 640 m
education
Scoala Nr.20 George Cosbuc
Învățământ aprox. 1050 m
education
Scoala Nr. 18 Mihu Dragomir
Învățământ aprox. 1119 m
Recreere
restaurants
Peste si vin
Restaurante aprox. 662 m
parks
Parc
Recreere aprox. 776 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1321 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1351 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Brăilița
27.000 € / lună
Brăila, Brăilița
261 mp teren
Spațiu comercial, în Cazasu
23.920 € / lună
Județul Brăila, Cazasu
460 mp teren
Spațiu comercial, în Chercea
26.400 € / lună
Brăila, Chercea
330 mp teren
Spațiu comercial, în Unirea
27.458 € / lună
Județul Brăila, Unirea
4.203 mp teren
Spațiu comercial, în Tudor Vladimirescu