Proprietar
Proprietăți unice: 56
Proprietari: 30
Agenție

2 zile în urmă
6

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

La 5km de Braila Teren intravilan 1080mp cu 97m ...

Central, Brăila

1.080 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

270.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren 18000 mp intravilan agricol direct in DN2 ...

Central, Brăila

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

11 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Inchiriem birouri !!!

Central, Brăila

18 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

59.990 €
/ lună 125.77 € / mp / lună

- Zona Centrala - Teren suprafata 477mp.

Central, Brăila

477 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

129.990 €
/ lună 188.12 € / mp / lună

Comision 0! Teren 691 mp, deschidere dubla 15,3 ...

Central, Brăila

691 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 129,990 € și 130.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
1

385.000 €
/ lună 663.79 € / mp / lună

Spatiu comercial soseaua Rm Sarat P+2

Central, Brăila

580 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren intravilan de 2000 de mp l ...

Central, Brăila

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial 150 mp, zona Ultracentrala, Pr ...

Central, Brăila

150 mp utili
7E
1990
Agenție

11 luni în urmă
8

2.502 €
/ lună 7.49 € / mp / lună

Cladire birouri P+2, 330 mp zona Centrala cu v ...

Central, Brăila

334 mp utili
2E
2017
Agenție

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 60 mp, PRETABILA ORICE TIP DE ACTIVITATE, ...

Central, Brăila

60 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

320.000 €
/ lună 85.33 € / mp / lună

De vanzare Teren curti/constructii

Central, Brăila

3.750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
/ lună 273.22 € / mp / lună

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Central, Brăila

183 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

127 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial TIBANESTI strada pri ...

Central, Brăila

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Brăila

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

100 000 mp compact pentru logistica, industrial ...

Central, Brăila

100.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

850 €
/ lună 14.41 € / mp / lună

Spatiu comercial , str 1 Decembrie 1918 pozitie ...

Central, Brăila

59 mp utili
1970
Agenție

2 luni în urmă
4

850 €
/ lună 14.41 € / mp / lună

Spatiu comercial , str 1 Decembrie 1918 pozitie ...

Central, Brăila

59 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

125.000 €
/ lună 874.13 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centrala. Suprafata total ...

Central, Brăila

143 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

1.331 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala productie/ depozit Sos. Baldovinesti

Central, Brăila

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

286 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

PROPRIETAR 30 mp - Dorobantilor 514

Central, Brăila

35 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

10.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial Clinica Medicala

Central, Brăila

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

19 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Vand teren in cazasu

Central, Brăila

5 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

73.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

# 50 euromp !Teren Minerva 1470 mp, latime 97m, ...

Central, Brăila

1.470 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

165.200 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

De vanzare 28000 mp INTRAVILAN SILISTEA

Central, Brăila

28.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

750.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

10.000mp intravilan 50m deschidere posibil loti ...

Central, Brăila

10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

34.500 €
/ lună 45.63 € / mp / lună

Teren Zona Minerva 756 mp

Central, Brăila

756 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 83.18 € / mp / lună

zona Tug Center - Irmex Sup= 541 mp cu 14m desc ...

Central, Brăila

541 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 69.44 € / mp / lună

ChiLipiR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ...

Central, Brăila

576 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

97 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

teren minerva,str soveja nr 4

Central, Brăila

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

51.200 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 640 mp, deschidere 20 m, Cartier Rezident ...

Central, Brăila

640 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Brăilei

Centrul Brăilei este o zonă vibrantă, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de oportunități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 580 euro, cu oferte care încep de la 190 euro și pot ajunge până la 13.500 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5.400 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori ce variază de la 1 euro pentru cele mai accesibile spații până la 15 euro pentru cele premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 31% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Comision zero: O mare parte dintre proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Brăilei reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești viitorul loc de afaceri? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Brăila!