Teren ideal investitie Cornetu granita cu Clinceni

11.500 € / lună
21.86 € / mp / lună

Bragadiru, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
526 mp

Descriere spațiu comercial

Ancuta 076noua 17doi 17doi Va oferim spre vanzare 4 parcele de teren ce pot fi cumparate individual,sunt parcelate,fiecare avand suprafata de 526mp cu deschidere de 17.97ml la drum si adancime 29.38ml.Toate 4 parcele sunt una langa cealalata , in cazul in care se doreste achizitionarea lor. Parcelele se afla la granita Clinceni cu Cornetu,imediat langa Ordoreanu, la 3 minute de Autostrada A0.Detalii la telefon.Loturile apartin de Cornetu.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 23 Aprilie 2026 ID anunț: 1500400

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Clinceni
Mijloace transport aprox. 1606 m
Școală
education
Scoala generala Cornetu
Învățământ aprox. 1197 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,000 mp, în Bragadiru
11.500 € / lună
Județul Ilfov, Bragadiru
2.000 mp utili
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Glina
12.500 € / lună
Județul Ilfov, Glina
5.000 mp utili
Teren construcție, în Central
12.500 € / lună
Județul Ilfov, Otopeni
Construcții
Teren construcție, în Ferme
11.107 € / lună
Județul Ilfov, Otopeni
5.100 mp teren
Construcții
3E
Spațiu comercial, de 321.89999389648 mp, în Nord
11.000 € / lună
Județul Ilfov, Voluntari
321,9 mp utili
2022
Spațiu industrial, de 2,163 mp, în Nord-Vest
11.335 € / lună
Județul Ilfov, Buftea
2.163 mp utili
3.000 mp teren
Spațiu industrial, de 2,586 mp, în Dragomirești-Vale
11.900 € / lună
Județul Ilfov, Dragomirești-Vale
2.586 mp utili
5.000 mp teren
2012
Spațiu industrial, de 85,000 mp, în Nord