RECO Teren intravilan de vanzare Biharia , 609 mp

33.000 € / lună
54.19 € / mp / lună

Biharia, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
609 mp

Descriere spațiu comercial

RECO Imobiliare va propune spre vanzare teren intravilan situat in Biharia pe o strada noua intr un cartier de case Suprafata 609 mp Front stradal 14 ml Utilitati la strada apa,gaz,curent,canalizare Terenul este situat intre case intr o zona linistita si in plina dezvoltare ideal pentru constructie locuinta Acces facil si rapid catre Oradea Pentru mai multe informa?ii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozi?ie la numarul de telefon (folosesti formularul de contact). ID INTERN 5521
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1340332

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1640 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
29.990 € / lună
Oradea, Central
5.651 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.000 € / lună
Oradea, Central
700 mp teren
Spațiu comercial, în Săldăbagiu de Munte
35.000 € / lună
Județul Bihor, Săldăbagiu de Munte
500 mp teren
Spațiu comercial, în Girișu de Criș
34.000 € / lună
Județul Bihor, Girișu de Criș
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Uileacu de Munte
35.000 € / lună
Județul Bihor, Uileacu de Munte
4.980 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
32.600 € / lună
Județul Bihor, Paleu
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
33.000 € / lună
Oradea, Central
1.115 mp teren
Spațiu comercial, în Central
33.500 € / lună
Oradea, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Biharia