Teren 3500 mp imprejmuit, central, Biharia, langa Profi, utilitati

145.000 € / lună
41.43 € / mp / lună

Biharia, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
3.500 mp

Descriere spațiu comercial

Casa Regal Imobiliare, prin Valentin Catana, ofera spre vanzare in exclusivitate un teren generos situat in centrul localitatii Biharia, pe strada Szent Peter, intr-o zona cu acces facil si vizibilitate foarte buna, in imediata proximitate a supermarketului Profi. Terenul are o suprafata totala de 3500 mp si beneficiaza de un front stradal de 17,77 metri liniari, ceea ce permite dezvoltarea mai multor tipuri de proiecte rezidentiale sau comerciale. Un avantaj important al proprietatii este faptul ca dispune de toate utilitatile disponibile la teren: drum asfaltat, gaz, canalizare, apa, curent electric. Terenul este imprejmuit complet, avand gard realizat perimetral cu fundatie de beton si plasa bordurata zincata, cu o lungime totala de aproximativ 370 metri liniari, ceea ce reprezinta un cost deja suportat si un avantaj pentru viitorul proprietar. Datorita pozitiei centrale si accesului facil, terenul este potrivit pentru mai multe tipuri de dezvoltari, precum: locuinta individuala cu teren generos, ansamblu de locuinte sau case, service auto, spatiu comercial sau mic business, depozit sau alte activitati economice. Pozitionarea in zona centrala a localitatii, aproape de magazine si puncte de interes, ofera atat vizibilitate pentru activitati comerciale, cat si acces rapid pentru o dezvoltare rezidentiala. Pret de vanzare: 125.000 Euro Pentru informatii suplimentare sau programarea unei vizionari: Valentin Catana - 07*********20 Casa Regal Imobiliare