Teren intravilan 454 m2 investitie comuna Berceni IF

21.500 € / lună
47.36 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
454 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare in comuna Berceni, Ilfov, situat intr-o zona linistita .Suprafata: 454 m2Dimensiuni: 15*30 mActe la zi: cadastru si intabulare, tranzactie rapida si siguraConstructie imediata Contact pentru vizionare: O773 766 O53
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1366247

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 733 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 675 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berceni
22.800 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
418 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
21.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
23.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
347 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
20.500 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
366 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
20.500 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
300 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
22.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
420 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
23.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
508 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
19.500 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
343 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
22.350 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
347 mp teren