Teren Intravilan - Primaverii Com Berceni | utilitati: curent | #EG21E

22.800 € / lună
54.55 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
418 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu curent electric la lot, gaze la Str. Primaverii, in zona Strada Calugareni / Str. Primaverii - comuna Berceni - suprafata de 418 mp - utiliati: curent electric la lot, gaze la Str. Primaverii - acces la: strada betonata / strada pietruita - acces pasaj Berceni, metrou Tudor Arghezi Preturile nu includ TVA, iar avansul si ratele lunare difera de la un proiect de loturi la altul. Important: Imaginile sunt cu caracter informativ, iar delimitarea loturilor poate diferi in realitate. ComunaBerceniTM crede in verde ...de peste 10 ani impreuna Dezvoltator imobiliar - Sediul: Bd. 1 Mai 65 - Berceni, Ilfov.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1354447

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 1694 m
Recreere
restaurants
Salon Evenimente Casa Alba
Restaurante aprox. 1985 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1986 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berceni
24.990 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
417 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
21.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
22.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
420 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
23.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
508 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
25.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
408 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
23.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
418 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
24.780 € / lună