Teren intravilan Bals-Teis

130.000 € / lună
14.34 € / mp / lună

Balş, Judeţul Olt

Suprafață teren:
9.063 mp

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre vanzare teren situat in intravilanul orasului Bals , cartier Teis, cu o suprafata totala de 9063 m patrati si cu o deschidere de 60 m. Toate utilitatile la aproximativ 300 m . Ideal pentru parcelare sau dezvoltare imobiliara .
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Aprilie 2026 ID anunț: 1348415

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 171 m
parks
Parc
Recreere aprox. 254 m
parks
Parc
Recreere aprox. 262 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 435 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Roșienii Mari
125.000 € / lună
Județul Olt, Roșienii Mari
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
139.000 € / lună
Slatina, Central
842 mp teren
Spațiu comercial, în Central
134.400 € / lună
Slatina, Central
672 mp teren
Spațiu comercial, în Arcești
119.790 € / lună
Județul Olt, Arcești
47.035 mp teren