CLADIRE ISTORICA(1895), 150 mp Centrul Vechi Baia Mare!

801 € / lună
4.85 € / mp / lună

Oraşul Vechi, Baia Mare

Suprafață utilă totală:
165 mp
An construcție:
1985

Descriere spațiu comercial

Agenția Imobiliară Prima Casă oferă spre închiriere un spațiu unic, situat într-o clădire istorică construită în 1895, recent renovată la exterior. Caracteristici: Suprafață: ~150 mp Spațiu interior complet liber – se poate compartimenta după necesități Geamuri originale restaurate Posibilitate de terasă la stradă în zona gangului Fațadă renovată, detalii arhitecturale autentice Acces direct din stradă, vizibilitate excelentă Avantaje: Poziție premium în Centrul Vechi Istoric al orașului Clădire cu valoare arhitecturală și potențial pentru afaceri cu concept Ideal pentru restaurant, bistro, cafenea, pub, showroom sau spațiu de servicii Pentru mai multe detalii sau pentru vizionare va rugam sa ne contactati telefonic!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1093018
Suprafață utilă: 165 mp
Suprafață utilă totală: 165 mp
An construcție: 1985

Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 161 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 186 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 191 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 239 m
Recreere
restaurants
Restaurant Millennium
Restaurante aprox. 187 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 210 m
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 576 m
shopping
Maramuresul