COMISION 0!!! PROIECT DEOSEBIT!!! Teren cu proiect Casa individuala, 3

657.000 € / lună
180 € / mp / lună

Baciu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
3.650 mp

Descriere spațiu comercial

GreenCasa imobiliare va propune spre vanzare un proiect deosebit cu casa individuala alfat in zona Baciu, apropiere de Sun Garden. Terenul are o suprafata generoasa de 3650mp si se vinde cu proiect de casa. Casa dispune de P+E, piscina exterioara si tot ce e nevoie pentru o familie. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati telefonic. Id extern: P132389
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1625622

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Suceag
Mijloace transport aprox. 885 m
transport
Statia Complex Baciu, Linia 31B
Mijloace transport aprox. 1958 m
Școală
education
Scoala cu Clasele I-VIII Baciu
Învățământ aprox. 1935 m
education
Scoala Gimnaziala Speciala Transilvania
Învățământ aprox. 1955 m
Recreere
restaurants
Hotel Sun Garden
Restaurante aprox. 805 m
restaurants
SunGarden Golf & SPA Resort (en)
Restaurante aprox. 855 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 881 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Baciu
688.000 € / lună
Județul Cluj, Baciu
8.600 mp teren
Spațiu comercial, în Bună Ziua
630.000 € / lună
Cluj-Napoca, Bună Ziua
1.141 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Căpușu Mare
684.000 € / lună
Județul Cluj, Căpușu Mare
17.100 mp teren
Spațiu comercial, în Central
650.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
670 mp teren
Spațiu comercial, în Grigorescu
620.000 € / lună
Cluj-Napoca, Grigorescu
799 mp teren
Spațiu comercial, în Chinteni
600.000 € / lună
Județul Cluj, Chinteni