Teren intravilan, 5030 mp, Com. Metes, Sat. Tauti, Jud. Alba

27.500 € / lună
5.47 € / mp / lună

Ampoiţa, Judeţul Alba

Suprafață teren:
5.030 mp

Descriere spațiu comercial

PRIME IMOBILIARE va ofera spre vanzare un teren intravilan , situat in loc.Tauti, intrare de pe DN 47 Localizare: Tauti zona linistita, Suprafata: 5030 mp Acces direct la drum asfaltat, terenul fiind imprejmuit cu gard de lemn Potrivit pentru investitie/constructii, casa sau cabana - Utilitati: in fata parcelei fiind existente surse de racordare la CURENT si APA . Pentru informatii suplimentare sau vizionare, PRIME IMOBILIARE va sta la dispozitie! COD PROPRIETATE: P939.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1332638

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Petrești
30.000 € / lună
Județul Alba, Petrești
700 mp teren
Spațiu comercial, în Ciugud
28.000 € / lună
Județul Alba, Ciugud
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Petrești
27.000 € / lună
Județul Alba, Petrești
453 mp teren
Spațiu comercial, în Cetate
25.000 € / lună
Alba Iulia, Cetate
578 mp teren
Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Central
25.000 € / lună
Județul Alba, Aiud
10.000 mp utili
1980
Spațiu comercial, în Micești
25.000 € / lună
Alba Iulia, Micești
454 mp teren
Spațiu comercial, în Oarda
26.000 € / lună
Județul Alba, Oarda
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
29.500 € / lună
Alba Iulia, Central
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Central
29.990 € / lună
Alba Iulia, Central
500 mp teren
1E