Teren intravilan de vanzare in Alba Iulia zona Cetate

310.000 € / lună
103.33 € / mp / lună

Cetate, Alba Iulia

Suprafață teren:
3.000 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara ***** Global Imobiliare va ofera spre vanzare TEREN INTRAVILAN in Cetate in zona super centrala ,zona Lalelelor,aproape de Lidl. Terenul are o suprafata de 3000mp si are toate utilitatile la poate face orice fel de constructie,atat individuala cat si Case Insiruite.Terenul se poate vinde si pe parcele daca nu se doreste toata asteptam la vizionare !Pentru detalii sunati la nr: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1402401

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1083 m
transport
Alba Iulia
Mijloace transport aprox. 1288 m
Școală
education
Universitatea 1 Decembrie 1918
Învățământ aprox. 305 m
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 491 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara
Învățământ aprox. 597 m
education
Colegiul Tehnic Apulum
Învățământ aprox. 658 m
Recreere
restaurants
Cafe
Restaurante aprox. 125 m
parks
Parc
Recreere aprox. 226 m
shopping
Magazin
Supermarket/Mall aprox. 1021 m
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 1168 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Nădăștia
290.000 € / lună
Județul Alba, Nădăștia
78.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
285.000 € / lună
Alba Iulia, Central
5.800 mp teren
Spațiu comercial, în Ciumbrud
299.000 € / lună
Județul Alba, Ciumbrud
15.100 mp teren
Spațiu comercial, în Central
330.000 € / lună
Alba Iulia, Central
2.200 mp teren