Teren intravilan- (2219 mp) de vanzare in Berghin

22.000 € / lună
41.28 € / mp / lună

Central, Alba Iulia

Suprafață teren:
533 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan in suprafata de 2219 mp de vanzare in Berghin,( 17 km de Alba Iulia)) Reteaua de apa, canalizare ,electricitate in fata parcelei., front stradal 19 m Strada asfaltata.Comislon cumparare 0
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 06 Aprilie 2026 ID anunț: 1537704

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Vest
20.000 € / lună
Județul Alba, Sebeș
5.000 mp utili
2018
Spațiu comercial, în Central
21.600 € / lună
Alba Iulia, Central
1.800 mp teren
Spațiu comercial, în Pâclișa
21.600 € / lună
Județul Alba, Pâclișa
2.160 mp teren
Spațiu comercial, în Vinerea
20.000 € / lună
Județul Alba, Vinerea
1.002 mp teren
Spațiu comercial, în Leorinț
22.000 € / lună
Județul Alba, Leorinț
682 mp teren
Spațiu comercial, în Hăpria
24.000 € / lună
Județul Alba, Hăpria
2.400 mp teren
Spațiu comercial, în Arieșeni
20.000 € / lună
Județul Alba, Arieșeni
408 mp teren
Spațiu comercial, în Central
20.000 € / lună
Județul Alba, Cugir
700 mp teren
Spațiu comercial, în Central
22.000 € / lună
Alba Iulia, Central
4.000 mp teren