Birou de vanzare in Centru, Cluj Napoca

850.000 €
2,380.95 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
357 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Cladire de birouri in zona Ultracentrala! Va prezentam spre vanzare un imobil cu multiple destinatii dispusa pe P+E, cu suprafata utila de 357 mp si teren de 426 mp, amplasata intr-o zona ultracentrala cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Propritatea beneficiaza de vizibilitate excelenta, acces facil si multiple posibilitati de utilizare: sediu companie, clinica, birouri. Pozitionarea in centrul orasului reprezenta unul dintre cele mai mari avantaje alea proprietatii, oferind proximitate fata de institutii, servicii, restaurante, mijloace de transport si zone comerciale intens circulate. Zona este intr-o continua dezvolare si mentine o cerere constanta pentru spatii si servicii, ceea ce transforma aceasta proprietate intr-o oportunitate excelenta atat pentru utilizare proprie, cat si pentru investitie pe termen lung. Configuratia eficienta a spatiului, impreuna cu terenul, ofera flexibiliate si potential de adaptare in functie de nevoile viitorului proprietar. Pentru a va convinge ca aceasta proprietate este exact ceea ce cautati, contactati-ne cat mai repede pentru o stabili o vizionare. Echipa Napoca Imobiliare. ID oferta: 160251
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1625008
Suprafață utilă: 357 mp
Suprafață utilă totală: 357 mp
Etaj: Parter / 1
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 1980

Istoric preț

Facilități

Utilități