Spatiu Comercial de vanzare 258 mp Marasti Fabricii

780.450 €
3,025.00 € / mp

Mărăşti, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
258 mp
Nr. niveluri:
8

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare va propune spre vânzare spatiu comercial – zona cu vad excelent, cartier Marasti, Cluj-Napoca Smart Imobiliare ofera spre vânzare un spatiu comercial generos de aproximativ 258 mp, situat la parterul unui ansamblu rezidential, într-o zona cu vad comercial foarte bun, pe strada Fabricii, cartier Marasti. Open space, ideal pentru amenajare flexibila 4 grupuri sanitare Situat într-un imobil modern Format din 4 spatii comerciale, cu posibilitate de utilizare unitara sau separata În zona se afla multiple activitati economice: Mega Image, cabinet stomatologic, magazin de haine, magazin de amenajari interioare, tehnica dentara, cabinet veterinar, dentist etc. Locatie excelenta pentru business, cu trafic pietonal si auto intens În acelasi imobil este disponibil si un spatiu de 115 mp, ideal pentru investitie sau extindere. 🅿️ Locuri de parcare în subteran disponibile la pretul de 10.000 euro + TVA / loc Pretul afisat nu contine TVA Comision: 2% Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati! Nr grupuri sanitare: 2 Suprafata construita: 258 mp Nr garaje: 5 Nr incaperi: 2 Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie,Calorifere); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Telefon) Finisaje - Izolatii termice (Exterior) Dotari - Contorizare (Apometre); Dotari imobil (Curte comuna,Interfon) pret vanzare: 645000 moneda vanzare: EUR Disponibilitate proprietate: imediat