Comision 0! Spatii birouri in zona Floreasca - intre 219 si 1109mp

21.470 € / lună
19.36 € / mp / lună

Floreasca, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
1.109 mp
Nr. niveluri:
5
An construcție:
2006

Descriere spațiu comercial

Spatii in cladire de birouri aflata in zona Floreasca, cu acces facil catre metrou si STB, disponibile pentru inchiriere. Suprafata totala a cladirii este de 5000mp dispusa pe 2S+P+5E. Spatii disponibile: - etaj 4 - 486mp ( 222mp si 264mp) ; - etaj 5 – 623mp (219mp si 404mp); terasa 216mp - chirie terasa 2 euro/mp. Servicii: administrare cladire, receptie, paza.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1100999
Suprafață utilă: 1.109 mp
Suprafață utilă totală: 1.109 mp
Etaj: Etaj 4 / 5
Regim înălțime: P+5E
An construcție: 2006

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piata Dorobantilor, linia 131, 182, 330, 331, 335, 282, N113, 301
Mijloace transport aprox. 494 m
transport
Statia Liceul Ion Luca Caragiale, linia 131, 182, 330, 331, 335, N113, 301
Mijloace transport aprox. 510 m
transport
Statia Calea Floreasca / Ceaikovski / Mircea Eliade, linia 135, 182, 282, N119, N123
Mijloace transport aprox. 517 m
transport
Piata Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 539 m
Școală
education
Gradinita Floreasca Rahmaninov
Învățământ aprox. 322 m
education
Gradinita cu program normal si prelungit Happy Kids
Învățământ aprox. 323 m
education
Paradisul Copiilor
Învățământ aprox. 334 m
education
Scoala nr. 15
Învățământ aprox. 387 m