Comision 0! Spatii birouri in zona Baneasa - intre 95 si 1865mp

22.566 € / lună
12.10 € / mp / lună

Aviaţiei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
1.865 mp
Nr. niveluri:
6
An construcție:
2008

Descriere spațiu comercial

Spatii in cladire de birouri aflata in zona Baneasa, cu acces facil catre transport public , disponibile pentru inchiriere. Suprafata totala a cladirii este de 5465mp dispusa pe DS+P+6E+ER. Spatii disponibile: - parter - 310mp (retail/showroom) - 11Euro/mp plus TVA; - etaj 3 - module: 18mp; 95mp; 105mp - 10Euro/mp plus TVA; 117mp - compartimentat (11Euro/mp plus TVA); -etaj 5 - 610mp (10 Euro/mp plus TVA); -etaj 6 - 610mp (10 Euro/mp plus TVA). Taxa servicii 4 euro/mp plus TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 390379
Suprafață utilă: 1.865 mp
Suprafață utilă totală: 1.865 mp
Etaj: Parter / 6
Regim înălțime: P+6E
An construcție: 2008

Apicola
Mijloace transport aprox. 359 m
transport
statie Apicola 605, 301, 112
Mijloace transport aprox. 424 m
transport
statie Horia Macelariu 205, 261, 335, N113
Mijloace transport aprox. 531 m
transport
Pasaj Baneasa statie 605, 5
Mijloace transport aprox. 545 m
Școală
education
Scoala primara si gimnaziala MEA
Învățământ aprox. 202 m
education
Grup Scolar Industrial Henri Coanda
Învățământ aprox. 319 m
education
Parc avioane Grup Scolar de Aeronautica "H. Coanda"
Învățământ aprox. 405 m
education
Grupul Şcolar de Aeronautică "Henri Coandă".