Comision 0! Spatii birouri in zona Baneasa - diverse suprafete

20.139 € / lună
14.52 € / mp / lună

Băneasa, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
1.387 mp
Nr. niveluri:
8

Descriere spațiu comercial

Spatii in cladire de birouri aflata in zona Baneasa, cu acces facil catre STB, disponibile pentru inchiriere. Suprafata totala a cladirii este de 8000mp dispusa pe DS+S+P+8E. Spatii disponibile: - etaj 3 - 229mp(12Euro/mp +TVA); Se adauga o cota-parte din spatiile comune, respectiv 57mp - 6 euro/mp + TVA; 2 locuri parcare subterana; - etaj 4 - 374mp(12Euro/mp +TVA); Se adauga o cota-parte din spatiile comune, respectiv 77mp - 6 euro/mp + TVA; 3 locuri parcare subterana; - etaj 4 - 162mp(12Euro/mp +TVA); Se adauga o cota-parte din spatiile comune, respectiv 33mp - 6 euro/mp + TVA; 1 loc parcare subterana; - etaj 4 - 160mp(12Euro/mp +TVA); Se adauga o cota-parte din spatiile comune, respectiv 33mp - 6 euro/mp + TVA; 1 loc parcare subterana; - etaj 4 - 214mp(12Euro/mp +TVA); Se adauga o cota-parte din spatiile comune, respectiv 44mp - 6 euro/mp + TVA; 2 locuri parcare subterana; - etaj 6 - 248mp(12Euro/mp +TVA); Se adauga o cota-parte din spatiile comune, respectiv 43mp - 6 euro/mp + TVA; 1 loc parcare subterana. Contract minim 3 ani; pentru primul an de contract se acorda un discount de 20% din pretul chiriei.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 558039
Suprafață utilă: 1.387 mp
Suprafață utilă totală: 1.387 mp
Etaj: Etaj 3 / 8
Regim înălțime: P+8E

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statie Horia Macelariu 205, 261, 335, N113