Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

16.500 €
/ lună 29.68 € / mp / lună

Teren intravilan-extravilan

Gherăiești, Bacău

556 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

105.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Gheraiesti - str. Arinilor - 1.000mp

Gherăiești, Bacău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

55.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan str.Arinilor Gheraiesti

Gherăiești, Bacău

750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

510.708 €
/ lună 106 € / mp / lună

Teren 4,818 mp la strada principala in Gheraies ...

Gherăiești, Bacău

4.818 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

74.900 €
/ lună 81.32 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Trecatoarea Gheraie ...

Gherăiești, Bacău

921 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

96.500 €
/ lună 25.08 € / mp / lună

Opotunitate de investitie 3,847mp Bacau / Treca ...

Gherăiești, Bacău

3.847 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

36.120 €
/ lună 90.30 € / mp / lună

Teren de vanzare 860mp in Gheraiesti, acces pav ...

Gherăiești, Bacău

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

294 €
/ lună 14.70 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Gherăiești, Bacău

20 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
15

61.000 €
/ lună 130.34 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mold ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

468 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

800 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Calea Moldovei Ba ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
4

234.000 €
/ lună 39.17 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat 13 loturi, Margineni

Mărgineni

La ~5km distanță

5.974 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Loturi de teren Margineni*Bacau

Mărgineni

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.000 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Mărgineni

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

34.000 €
/ lună 70.83 € / mp / lună

Teren cu deschidere 12m si toate utilitatile, B ...

Mărgineni

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

22.200 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan Stejaru Bacau

Mărgineni

La ~5km distanță

6.625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

650 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2+PANOU Publicitar 12m2+CUR ...

Mărgineni

La ~5km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Mărgineni

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Varianta Margineni - Hemeiusi

Mărgineni

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de Vanzare , ideala pentru investitii sig ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună
78.000 €
54.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Bogdan Voda Bacau deschidere l ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

975.860 €
/ lună 59 € / mp / lună

Bogdan Voda- teren cu PUZ industrial aprobat- d ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

16.540 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
12

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Itravila Bogdan Voda

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren de vanzare 5000 mp cu deschidere la E85 S ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

39.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Bogdan Voda + Proiect Duplex

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

23.000 €
/ lună 28.50 € / mp / lună

BOGDAN VODA langa turn-Teren de casa 807 mp

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

807 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial / birouri - calea Romanului

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
2E
2010
Agenție

7 luni în urmă
27

2.421 €
/ lună
2.001 €
8.07 € / mp / lună

Cladire cu teren de inchiriat Bacau Calea Roman ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

300 mp utili
1E
2006
Agenție

1 săptămână în urmă
4

139.500 €
/ lună 93.25 € / mp / lună

Teren Intravilat-1.500 Mp-Piazzeta-Calea Romanu ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.496 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

1.452 €
/ lună
1.200 €
12.85 € / mp / lună

Spatii de Birou la Cheie

Ștefan cel Mare, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
113 mp
Parter / 2
1980