Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Băltenii de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

5.500 €
2.75 € / mp

vand teren agricol

Ilganii de Jos

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

29.000 €
26.36 € / mp

NUFARU- TEREN INTRAVILAN , 1100 MP

Nufăru

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

30.000 €
10.25 € / mp

Teren de vanzare in Delta Dunarii loc. Nufaru

Nufăru

La ~5km distanță

2.926 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

325.000 €

TEREN INTRAVILAN -NUFARU, SUPRAFATA 17000 MP, L ...

Nufăru

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €
22.08 € / mp

NUFARU -TEREN INTRAVILAN 2400 MP, UTILITATI PE ...

Nufăru

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

La ~5km distanță

1.477 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

18.000 €
25.71 € / mp

ID 7865 Teren INTRAVILAN Comuna NUFARU

Nufăru

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

30.000 €
20.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Nufa ...

Nufăru

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

30.000 €
20.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Nufa ...

Nufăru

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

19.500 €
0.67 € / mp

Teren agricol de vanzare Nufaru

Nufăru

La ~5km distanță

29.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
6

0 €

Teren de vanzare in Delta Dunarii loc. Nufaru

Nufăru

La ~5km distanță

2.926 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

5.500 €
0.08 € / mp

Teren AGRICOL categoria A- com Nufaru sat Victo ...

Nufăru

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

10.000 €
6.60 € / mp

Teren intravilan Victoria Tulcea, utilitati in ...

Nufăru

La ~5km distanță

1.516 mp
1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
13.60 € / mp

Vand teren in comuna Nufarul (Tulcea)

Nufăru

La ~5km distanță

1.103 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €

NUFARU -TEREN INTRAVILAN 2400 MP, UTILITATI PE ...

Nufăru

La ~5km distanță

f.s. 54 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

161.500 €
9.50 € / mp

Comision 0,Teren Intravilan 17.000mp - Tulcea ...

Malcoci

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

44.000 €
2.59 € / mp

Vanzare proprietate 1,7 ha cu front direct la D ...

Partizani

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
15.34 € / mp

Teren intravilan Partizani, Delta Dunarii pentr ...

Partizani

La ~5km distanță

1.565 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

170.000 €
566.67 € / mp

vand casa de vacanta la Dunare in Partizani

Partizani

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
29.13 € / mp

Proprietar vand parcele teren 515 mp intravilan ...

Partizani

La ~5km distanță

515 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
29.13 € / mp

Proprietar vând parcele teren 515 mp intra ...

Partizani

La ~5km distanță

515 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
9.92 € / mp

Teren + casa batraneasca PARTIZANI com MALIUC ...

Partizani

La ~5km distanță

3.025 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
14

35.000 €
33.91 € / mp

Teren- intravilan in DELTA- loc BALTENII DE JOS

Băltenii de Jos

La ~5km distanță

1.032 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Beștepe

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

22.000 €
20.000 €

BALTENII DE SUS-TEREN EXTRAVILAN , 5000 MP

Beștepe

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
10

999.000 €
10.52 € / mp

Oportunitate Investi?ie Ferma 9,5 Ha cu 10.000 ...

Beștepe

La ~5km distanță

95.000 mp
95.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
6.67 € / mp

ID 7792 Teren INTRAVILAN in Delta Dunarii - Com ...

Mahmudia

La ~10km distanță

6.000 mp teren
f.s. 205 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren extravilan de vanzare 1800

Mahmudia

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
27.69 € / mp

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Construcții