Proprietăți unice: 396
Proprietari: 56
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

27.500 €
17.19 € / mp

SomovaTeren intravilan

Somova

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
3

45.000 €
10.23 € / mp

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea

Plauru

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
10

60.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare zona CAP- Tulcea

Periferie, Tulcea

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

16.200 €

Vand 1800mp teren Letea 24 Rate Delta Dunarii

Letea

Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

ZONA 9 MAI -TEREN INTRAVILAN, 500 MP

Vest, Tulcea

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
23

30.000 €
10.28 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Zebil judetul T ...

Zebil

2.917 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €
48 € / mp

Teren 5000mp Tulcea CAP strada Fagului

Sud, Tulcea

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

90.000 €
7.80 € / mp

ID 7905 Oportunitate investiție agro-indus ...

Mihail Kogălniceanu

11.532 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
3

45.000 €
10.23 € / mp

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea

Ceatalchioi

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

210.000 €

ID 7925 Teren in inima Deltei Dunarii - DUNAVA? ...

Dunavățu de Jos

f.s. 22 m
Agenție

4 zile în urmă
2

88.500 €

ID 7924 Teren intravilan - SOMOVA - la malul ap ...

Somova

f.s. 28 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

31.500 €
65.49 € / mp

TEREN CASLITA CU PROIECT DE CASA LA SOL

Câșlița

481 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
8

134.000 €

TEREN INTRAVILAN PREMIUM, ZONA 9 MAI, SUPRAFATA ...

Păcii, Tulcea

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

25.000 €
2.28 € / mp

TEREN INTRAVILAN LOC. CEATALCHIOI, JUD.TULCEA

Ceatalchioi

10.953 mp
10.953 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
19.70 € / mp

Teren intravilan Mihail Kogalniceanu Tulcea

Mihail Kogălniceanu

3.046 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

18.000 €

Teren intravilan de Zona Gelco Tulcea

Babadag, Tulcea

f.s. 19 m
Agenție

1 săptămână în urmă
7

49.300 €
8.50 € / mp

Teren intravilan (8,5 Euro/mp) Sat Visterna, ju ...

Sarichioi

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

35.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan agricol Iazurile Valea Nucaril ...

Valea Nucarilor

46.398 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

54.900 €
68.37 € / mp

teren de vanzare Sf Gheorghe, Delta Dunarii

Sfântu Gheorghe

803 mp
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

105.000 €
40.38 € / mp

Teren intravilan Dunăre

Murighiol

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

25.000 €
2.27 € / mp

Teren intravilan

Ceatalchioi

11.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Chilia Veche

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

88.500 €
29.99 € / mp

ID 7924 Teren intravilan - SOMOVA - la malul ap ...

Somova

2.951 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren cu deschidere la Dunare

Chilia Veche

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
60 € / mp

teren intr o zona superba cu deschidere la duna ...

Mahmudia

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.499 €
19.00 € / mp

TEREN CATALOI 500mp3 (urgent!)

Cataloi

500 mp teren
f.s. 30 m
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
29.13 € / mp

Proprietar vând parcele teren 515 mp intra ...

Partizani

515 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
9.92 € / mp

Teren + casa batraneasca PARTIZANI com MALIUC ...

Partizani

3.025 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
13

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 1000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

1.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Tulcea

Județul Tulcea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și Delta Dunării, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte ce încep de la 3.732 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune medie de 124 m², ceea ce le face potrivite pentru diverse proiecte.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori care pot ajunge până la 2.500 euro/m² pentru terenurile din zone mai căutate.
  • Accesibilitate: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cumpărători.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 145 de zile, indicând o piață activă.

Județul Tulcea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având în vedere prețurile accesibile și diversitatea terenurilor disponibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile din această zonă pitorească?