Proprietăți unice: 388
Proprietari: 52
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
27.69 € / mp

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
45.65 € / mp

Teren 1643 mp,str.Orizontului

Orizontului, Tulcea

1.643 mp teren
f.s. 45 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
79.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 606 mp – Zona 9 M ...

Vest, Tulcea

606 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

140.000 €
24.33 € / mp

Teren Intravilan DUNAVATUL DE SUS

Dunavățu de Sus

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600.000 €
200 € / mp

Teren de vânzare ULTRACENTRAL Mahmudia + Casa m ...

Mahmudia

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

37.500 €
25 € / mp

Parcele de teren extravilan,Chilia Veche iesire ...

Chilia Veche

1.500 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

25.900 €
43.17 € / mp

MINERI -TEREN INTRAVILAN 600 MP ,DESCHIDERE 20 ...

Central, Tulcea

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
28.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA GARA DE MARFURI ,TEREN ...

Zona Industrială, Tulcea

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

66.000 €
15.11 € / mp

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschide ...

Sălcioara

4.367 mp teren
f.s. 21.590000152588 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

INVESTESTE IN DELTA DUNARII ! TEREN 2.000 M ...

Dunavățu de Jos

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

180.000 €
15 € / mp

Oportunitate Teren deschidere la E87 Smardan Tu ...

Smârdan

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

500.000 €
0.75 € / mp

Teren de 664.865 mp Murighiol, județul Tulcea

Murighiol

664.865 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

110.000 €
110 € / mp

TEREN INTRAVILAN-STR ISACCEI-9 MAI, 1000 MP

Vest, Tulcea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

49.900 €
28.58 € / mp

Teren pensiune de vanzare Delta Dunării Muri ...

Murighiol

1.746 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

9.000 €
16.36 € / mp

Teren intravilan BIDIDIA, zona deosebita, 550MP

Sud, Tulcea

550 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

3 luni în urmă
3

6.500 €
50.78 € / mp

Vanzare 128ha Tulcea

Exterior Nord, Tulcea

128 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
11

49.000 €
9.94 € / mp

Teren de vanzare in Frecatei Tulcea

Frecăței

4.931 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

30.000 €
20 € / mp

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan î ...

Cataloi

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

125.000 €
105.31 € / mp

Teren intravilan cartier 9 Mai Tulcea - 1.187 m ...

Vest, Tulcea

1.187 mp teren
f.s. 73 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
3

60.000 €
147.06 € / mp

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

408 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

27.000 €
42.19 € / mp

Teren de vanzare zona Bididia Tulcea

Sud-Est, Tulcea

640 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
101.73 € / mp

Teren de vanzare in zona Alexandru cel Bun Tulc ...

Est, Tulcea

521 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

30.000 €
10.25 € / mp

Teren de vanzare in Delta Dunarii loc. Nufaru

Nufăru

2.926 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

34.999 €
14.00 € / mp

Mahmudia - teren intr o zona superba cu deschid ...

Mahmudia

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

TEREN INTRAVILAN STRADA MIRCEA VODA-2000MP, DE ...

E3, Tulcea

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

128.000 €
129.000 €
64 € / mp

Vand teren 2000 mp Crisan

Crișan

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

17.928 €
3 € / mp

Teren 5976 mp de vanzare - Vararie - str.Taber ...

Sud-Est, Tulcea

5.976 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

9.500 €
9.50 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
14

19.888 €
22.000 €
6.53 € / mp

Teren intravilan NICULITEL, zona deosebita, 304 ...

Niculițel

3.044 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

38.000 €
19 € / mp

ID 7868 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan î ...

Murighiol

2.000 mp teren
Construcții