Proprietăți unice: 830
Proprietari: 40
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

180.000 €
285.71 € / mp

Teren premium – 630 mp – Posibilitate Duplex – ...

Buziașului, Timișoara

630 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

270.000 €
290.32 € / mp

Teren intravilan- BRAYTIM- Toate utilitatile-93 ...

Aeroport, Timișoara

930 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
6

125.900 €
213.75 € / mp

PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilita ...

Braytim, Timișoara

589 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
1

322.834 €
307.46 € / mp

Teren Timisoara -Piata Aurora/Flavia

Șagului, Timișoara

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
3

3.264.000 €
160 € / mp

Teren comercial & industrial | Poziție excelent ...

Buziașului, Timișoara

20.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

713.900 €
71.39 € / mp

Teren Industrial de vanzare in zona Torontalulu ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
2

2.265.120 €
605 € / mp

COMISION 0%Teren pentru BLOC S+P+6E+Er de vanza ...

Girocului, Timișoara

3.744 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

231.110 €
52.55 € / mp

Teren intravilan, diverse activitati | Aeroport

Aeroport, Timișoara

4.398 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

600.000 €
60 € / mp

Teren cu destinatie industriala | 10.000mp | To ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

29.500 €
79.30 € / mp

Cumpară în Westfield Arad, Teren 372mp Arad + ...

Circumvalațiunii, Timișoara

372 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

197.000 €
281.03 € / mp

De vânzare teren intravilan pentru construcții, ...

Lipovei, Timișoara

701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

154.700 €
269.98 € / mp

Teren premium

Braytim, Timișoara

573 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

352.000 €
356.64 € / mp

Teren intravilan 987 mp, 18 m front stradat, st ...

Girocului, Timișoara

987 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

154.700 €
269.98 € / mp

Teren premium

Braytim, Timișoara

573 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

295.000 €
201.50 € / mp

Ciarda Roșie / Buziașului | Front 27 ml | Teren ...

Ciarda Roșie, Timișoara

1.464 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

129.900 €
180.42 € / mp

Teren 720 mp Toate utilitatile racordate si fu ...

Ciarda Roșie, Timișoara

720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

160.000 €
225.35 € / mp

Teren constructii (Intravilan) 710 mp - P+2 (Ci ...

Ciarda Roșie, Timișoara

710 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

801.020 €
484 € / mp

COMISION 0%Teren pentru BLOC S+P+4E+Er de vanza ...

Girocului, Timișoara

1.655 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 662,000 € și 685.600 €
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

159.000 €
16.36 € / mp

Comision 0%, TEREN DE VANZARE LANGA MVT LOGISTI ...

Aradului, Timișoara

9.716 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

2.770.000 €
39.01 € / mp

Teren intravilan I Pozitionare strategica in ro ...

Aradului, Timișoara

71.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

165.000 €
190.53 € / mp

Calea Buziașului - Ciarda Roșie | 866 mp | Fron ...

Ciarda Roșie, Timișoara

866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

1.004.300 €
510.06 € / mp

Comision 0% Teren pentru BLOC S+P+4E de vanzare ...

Aradului, Timișoara

1.969 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

154.710 €
270 € / mp

Ciarda Roșie | 573 mp | Front 14 ml | Utilități ...

Calea Urseni, Timișoara

573 mp teren
Construcții
Agenție

16 ore în urmă
1

64.600 €

Teren intravilan, toate utilitatile, 680 mp, Sa ...

Central, Timișoara

f.s. 19 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.080.000 €
39.56 € / mp

Teren parcelat 27.299mp Timisoara / Zona Sagulu ...

Șagului, Timișoara

27.299 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

302.500 €
60.72 € / mp

Teren Intravilan Industrial 4982mp Front 24m | ...

Freidorf, Timișoara

4.982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

936.000 €
1.023.750 €
320 € / mp

Teren 2925 mp PUZ S+P+3E Musicescu – 45 apart. ...

Braytim, Timișoara

2.925 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

86.250 €
115 € / mp

Vand Teren pentru casa pe Calea Urseni

Calea Urseni, Timișoara

750 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

16.500 €
11 € / mp

Vand 2 parcele teren intravilan FOLEA jud TIMIS

Central, Timișoara

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

235.000 €
112.98 € / mp

Teren de Vanzare cu PUZ aprobat

Elisabetin, Timișoara

2.080 mp
2.080 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Timișoara, Județul Timiș

Timișoara, un oraș vibrant și cultural, este cunoscut pentru istoria sa bogată și pentru dezvoltarea rapidă în domeniul imobiliar. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 213.000 euro, cu oferte care încep de la 115 euro și pot ajunge până la 31.570.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 75 m² și 30.000 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 109 euro, cu valori care pot ajunge până la 8.640 euro/m² pentru terenurile din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 151 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Timișoara reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție în terenuri? Descoperă acum ofertele disponibile!