Proprietăți unice: 840
Proprietari: 40
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
190.53 € / mp

Teren ,parcela,Timisoara 866 mp, zona Calea Buz ...

Ciarda Roșie, Timișoara

866 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

300.000 €
181.38 € / mp

Teren de BLOC de vanzare in zona Ciarda - Giroc

Buziașului, Timișoara

1.654 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

174.500 €
334.93 € / mp

Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: ...

Braytim, Timișoara

521 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

112.800 €
150 € / mp

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp ...

Plopi, Timișoara

752 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

180.000 €
177.51 € / mp

Teren de vanzare Timisoara zona Torontalului Me ...

Torontalului, Timișoara

1.014 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

96.160 €
160 € / mp

Teren 601 mp de vanzare pentru duplex Timisoara ...

Torontalului, Timișoara

601 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

185.000 €
355.77 € / mp

Teren de vanzare zona Lipovei, Timisoara - 520 ...

Lipovei, Timișoara

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

270.000 €
306.12 € / mp

Teren intravilan - Bd. Liviu Rebreanu

Elisabetin, Timișoara

882 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

332.750 €
393.250 €
44.53 € / mp

Teren intravilan servicii si depozitare | Freid ...

Freidorf, Timișoara

7.473 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

633.160 €
719.500 €
220 € / mp

Vând teren,în Timișoara, zona Torontal. Pentru ...

Torontalului, Timișoara

2.878 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

295.000 €
279.000 €
380.65 € / mp

COMISION 0% Teren pentru BLOC de vanzare in zon ...

Complex Studențesc, Timișoara

775 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

P-ța Victoriei, Timișoara

683 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

979.192 €
235.95 € / mp

Teren 4150 mp, de vanzare, zona Damboviata, Tim ...

Dâmbovița, Timișoara

4.150 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

648.018 €
222 € / mp

Teren intravilan cu potential dublu - rezidenti ...

Calea Urseni, Timișoara

2.919 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

370.962 €
222 € / mp

Teren intravilan cu potential dublu - rezidenti ...

Braytim, Timișoara

1.671 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

119.993 €
125.500 €
239.99 € / mp

Teren de vânzare in Timisoara zona Braytim

Braytim, Timișoara

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

480.825 €
75 € / mp

Exterior N - Parcela Galbena - PUZ industrial - ...

Exterior Nord, Timișoara

6.411 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

309.100 €
50 € / mp

Exterior N - Parcela Albastra - PUZ industrial ...

Exterior Nord, Timișoara

6.182 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 309,100 € și 310.000 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.345.000 €
51.78 € / mp

Exterior Nord - Sanandrei - PUZ Industrial - ut ...

Exterior Nord, Timișoara

25.975 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

80.040 €
98.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 2001 mp, vis-a vis de JUMBO Ca ...

Șagului, Timișoara

2.001 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

79.000 €
116.52 € / mp

678 mp. str. N.Stoica de Hateg nr.96

Calea Urseni, Timișoara

678 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

194.800 €
200 € / mp

OX708 Teren 974 mp, Buziasului langa Hornbach

Buziașului, Timișoara

974 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

152.600 €
200 € / mp

OX707 Teren 763 mp, Buziasului langa Hornbach

Buziașului, Timișoara

763 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

159.900 €
231.74 € / mp

Teren 690 mp Toate utilitatile racordate Bogdan ...

Bogdăneștilor, Timișoara

690 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

200.000 €
344.83 € / mp

Teren de vanzare, Calea Lugojului la 4 benzi !

Aeroport, Timișoara

580 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

96.800 €
67.65 € / mp

Teren pentru hala industriala, 1431 mp, Sagului ...

Freidorf, Timișoara

1.431 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

900.000 €
69.38 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

12.972 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

129.000 €
12.90 € / mp

Calea Sagului- zona industriala- 10000 mp

Șagului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

769.000 €
45.24 € / mp

Calea Sagului - Teren industrial - Front la DN ...

Șagului, Timișoara

17.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

249.999 €
354.11 € / mp

Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er

Girocului, Timișoara

706 mp teren
Construcții