Proprietar
Proprietăți unice: 46
Proprietari: 5
Agenție

2 zile în urmă
6

47.304 €
12 € / mp

Teren extravilan 3942 mp in zona Talmaciu

Central, Tălmaciu

3.942 mp
3.942 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

25.000 €

Teren, loc de casa, zona lini?tita

Central, Tălmaciu

Agenție

3 zile în urmă
4

18.000 €
36 € / mp

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Periferie, Tălmaciu

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
4

7.800 €
15.60 € / mp

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Periferie, Tălmaciu

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

17.990 €
35.55 € / mp

Teren deschidere la 2 strazi langa padure

Central, Tălmaciu

506 mp
506 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

33.900 €
39.33 € / mp

Grădină 862 mp cu cabanuta și pomi fructiferi – ...

Periferie, Tălmaciu

862 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
35.71 € / mp

Parcelă de teren extravilan de vânzar ...

Central, Tălmaciu

504 mp teren
f.s. 31.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
18

39.200 €
14 € / mp

Teren de vanzare

Tălmaciu

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

53.439 €
123.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Tălmaciu

Nord-Est, Tălmaciu

431 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

76.133 €
62.920 €
125.01 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Tălmaciu

Nord-Est, Tălmaciu

609 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

12.500 €
25 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 500 mp – Tălmaciu ...

Tălmaciu

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

61.990 €
80.61 € / mp

Teren intravilan 769 mp cu priveliște către mun ...

Tălmaciu

769 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

60.000 €
24.09 € / mp

Teren extravilan - Talmaciu

Vest, Tălmaciu

2.491 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

78.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan | 3900 MP | Tălmaciu

Sud-Est, Tălmaciu

3.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

99.100 €
99.10 € / mp

Teren de vânzare în exclusivitate – Tălmaciu

Central, Tălmaciu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

64.990 €
80.04 € / mp

Teren intravilan 812 mp PUZ aprobat utilitati p ...

Tălmaciu

812 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

47.736 €
8 € / mp

Teren de vanzare in Vii, Podul Olt

Tălmaciu

5.967 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

14.900 €
21.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare in cartier Armeni ...

Periferie, Tălmaciu

695 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

45.000 €
96.98 € / mp

Teren Intravilan 464mp , spre vanzare in centru ...

Tălmaciu

464 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 46.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49.632 €
41.019 €
124.08 € / mp

Teren intravilan 400 mp cu autorizatie si utili ...

Tălmaciu

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

116.000 €
74.84 € / mp

persoana fizica vand teren intravilan.

Central, Tălmaciu

1.550 mp
1.550 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

21.500 €
23.29 € / mp

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

923 mp
923 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

64.900 €
79.93 € / mp

Teren de vanzare langa Camping Rotarii cu proie ...

Central, Tălmaciu

812 mp
812 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

62.000 €
95.38 € / mp

Teren de casa de vanzare str Gheorhe Lazar

Central, Tălmaciu

650 mp
650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

167.580 €
186.200 €
90 € / mp

Teren Intravilan,1862mp, Zona Talmaciu-Sibiu

Central, Tălmaciu

1.862 mp
1.862 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

280.000 €
40 € / mp

Teren Talmaciu 7,000 mp acces drum national

Central, Tălmaciu

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

26.500 €
28.71 € / mp

Teren de vanzare Talmaciu

Periferie, Tălmaciu

923 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

25.000 €
35.51 € / mp

Teren intravilan 704 mp Talmaciu (Armeni) utili ...

Central, Tălmaciu

704 mp
704 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

18.500 €
36.13 € / mp

Teren la liziera padurii de vanzare

Periferie, Tălmaciu

512 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

10.000 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare in Talmaciu zona Bratanu

Central, Tălmaciu

4.000 mp
4.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Tălmaciu, Județul Sibiu

Tălmaciu, o localitate pitorească din Județul Sibiu, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale frumoase și accesibilitatea la facilități locale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 65.000 euro, cu oferte care încep de la 26.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 480.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 48 euro, cu valori ce variază între 8 euro/m² și 125 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 151 de zile, indicând o piață stabilă.

Tălmaciu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Tălmaciu?