Proprietar
Proprietăți unice: 46
Proprietari: 5
Agenție

1 lună în urmă
7

62.500 €
79.72 € / mp

Teren intravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

784 mp
784 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

52.000 €
85.39 € / mp

Teren 609 mp cu utilitati, Zona linistita si us ...

Central, Tălmaciu

609 mp
609 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

35.000 €
91.38 € / mp

Teren Intravilan cu utilitati, 383 mp

Central, Tălmaciu

383 mp
383 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

20.500 €
9.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

2.262 mp
2.262 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

109.000 €
15.57 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

592.000 €
40 € / mp

Teren pentru Dezvoltare 14.800 mp -Vestem

Central, Tălmaciu

14.800 mp
14.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

29.999 €
53.439 €
84.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

353 mp
353 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

28.347 €
33 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Talmaciu, ...

Central, Tălmaciu

859 mp
859 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

62.000 €
80.62 € / mp

Teren intravilan de 769 mp cu priveli#537;te fr ...

Central, Tălmaciu

769 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

5 luni în urmă
3

28.000 €
12.73 € / mp

TEREN DE VANZARE TALMACIU, ZONA INTRE IAZURI

Central, Tălmaciu

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

1.176.000 €
42 € / mp

Teren intravilan 28000mp de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

28.000 mp
28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

75.000 €
27.78 € / mp

Teren Cisnadie 2700 mp OCAZIE/OPORTUNITATE/vari ...

Tălmaciu

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

46.398 €
100.00 € / mp

Teren intravilan in centrul orasului Talmaciu 4 ...

Central, Tălmaciu

464 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

29.990 €
72.27 € / mp

Teren intravilan cu iesire la rau cu utilitati ...

Central, Tălmaciu

415 mp
415 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

19.500 €
38.24 € / mp

Parcele de vanzare INTRE IAZURI Talmaciu

Periferie, Tălmaciu

510 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

480.000 €
48 € / mp

Teren de vanzare pentru constructii case 1 hect ...

Tălmaciu

10.000 mp teren