Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
8

48.500 €
18 € / mp

Teren intravilan, 2694mp, râu, vedere spre munt ...

Sătic

2.694 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

246.267 €
7 € / mp

Teren intravilan cu potential turistic

Sătic

35.181 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

60.000 €
33.80 € / mp

Teren intravilan - Rucar - Satic - 1775 mp - la ...

Sătic

1.775 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
18

17.500 €
2.49 € / mp

TEREN INTRAVILAN 500 MP SATIC- RUCAR

Sătic

7.040 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

246.267 €
7 € / mp

Teren intravilan cu potential turistic

Sătic

35.181 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

33.000 €
5.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil 1000 mp - Rucar, Ar ...

Rucăr

La ~5km distanță

6.312 mp
6.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

37.000 €
7.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare 5000mp2 Rucar-Arges ...

Rucăr

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

42.000 €
8.40 € / mp

Teren de vanzare 5000mp2 Rucar-Arges

Rucăr

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren

Agenție

4 zile în urmă
9

48.500 €
18 € / mp

Teren intravilan, 2694mp, rau, vedere spre munt ...

Rucăr

La ~5km distanță

2.694 mp
2.694 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

49.900 €
25.43 € / mp

Teren de exceptie in Rucar, aproape de Brasov i ...

Rucăr

La ~5km distanță

1.962 mp
1.962 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

90.000 €
30.000 €
30 € / mp

Rucar-Satic, teren intravilan de vanzare, lotur ...

Rucăr

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
13

58.500 €
61.900 €
18.20 € / mp

Teren intravilan 3214 mp in Rucar cu deschidere ...

Rucăr

La ~5km distanță

3.214 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 58,500 € și 62.900 €
Agenție

10 luni în urmă
18

37.800 €
12 € / mp

Teren panoramic însorit, utilități, panta mica ...

Podu Dâmboviței

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

47.500 €
3.91 € / mp

Vand teren Arges in Dambovicioara 12 150 mp ve ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

12.150 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

225.000 €
3.98 € / mp

Teren 56599mp Dambovicioara / Soseaua DN 73Deal ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

56.599 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

169.990 €
14.12 € / mp

Teren cu vedere panoramică de vânzare | Podu Dâ ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

12.041 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

183.816 €
3.50 € / mp

Teren Dambovicioara

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

52.519 mp
52.519 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

29.900 €
10.37 € / mp

Teren 2.882 mp oportunitate investitie - Cheile ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

2.882 mp
2.882 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.276 €
27 € / mp

Comision 0% | Teren intravilan 1.788 mp în Cioc ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

1.788 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

16.800 €
14 € / mp

teren la munte Rucar-Moeciu-Bran

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.500 €
32.38 € / mp

Vand teren intravilan Podu Dambovitei

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

911 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

128.000 €
7.09 € / mp

Teren Fundata, Brasov, intravilan, extravilan. ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

18.044 mp
18.044 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

67.000 €
15.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare Dambovicioara , Pia ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

4.219 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

45.000 €
12.08 € / mp

Teren intravilan Dambovicioara / OFERTA

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

3.726 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
21.87 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE- Comision 0%

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

2.058 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
32.89 € / mp

Vanzare teren Intravilan construibil, 304 mp, i ...

Dâmbovicioara

La ~10km distanță

304 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
18

36.900 €
11.41 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3234 MP LERE?TI VOINE?TI ARGE?

Lerești

La ~10km distanță

3.234 mp teren
f.s. 40 m
Bancă

10 luni în urmă
4

83.885 €
10.49 € / mp

Teren 8000 mp Leresti, 83.885 eur

Lerești

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

77.000 €
25.54 € / mp

Teren 3.015 mp | vis-a-vis Cabana Voina | POT c ...

Lerești

La ~10km distanță

3.015 mp teren
f.s. 120 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Voinesti/Leresti 1700 mp

Lerești

La ~10km distanță

1.700 mp teren

Terenuri de vânzare în Satic, Județul Argeș

Satic, situat în județul Argeș, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută un loc de refugiu în natură. Această localitate oferă oportunități excelente pentru investiții în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 60.000 euro, cu oferte care încep de la 17.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 246.267 euro, în funcție de amplasare și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 2 și 34 euro, cu un preț mediu de 11 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 151 de zile, indicând o piață activă.

Satic, Județul Argeș, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Satic!