Teren foarte bun pentru casa

27.000 €
38.57 € / mp

Rucăr, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
700 mp

Descriere teren

De vanzare lot nr. 2 din imaginea pusa. Zona este ideala pentru construc?ia unei case de vis. Accesul se face prin drum cu o la?ime de 7 m (se vede la fel in poza) apa, electricitate, gaz, canalizare, toate sunt aproape. ID anun? : 1778920196
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662311
Suprafață teren: 700 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 27500 mp, în Merișani
27.000 €
Județul Argeș, Merișani
27.500 mp teren
Teren în Buzoești
25.000 €
Județul Argeș, Buzoești
Teren de 500 mp, în Exterior Vest
27.000 €
Pitești, Exterior Vest
500 mp teren
Teren de 3400 mp, în Văcarea
27.000 €
Județul Argeș, Văcarea
3.400 mp teren
Teren de 9600 mp, în Văcarea
28.000 €
Județul Argeș, Văcarea
9.600 mp teren
Teren de 631 mp, în Hințești
24.609 €
Județul Argeș, Hințești
631 mp teren
Teren de 2700 mp, în Bogați
29.700 €
Județul Argeș, Bogați
2.700 mp teren
Teren de 600 mp, în Central
27.500 €
Pitești, Central
600 mp teren
Teren în Oarja
24.600 €
Județul Argeș, Oarja