Proprietar
Proprietăți unice: 135
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
6

42.500 €
86.38 € / mp

RECO teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

492 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
58.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sanmartin, zona ...

Sânmartin

1.546 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Sânmartin

672 mp
672 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
3

44.800 €
43.71 € / mp

Teren Intravilan Paleu 1025 mp

Sânmartin

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

64.800 €
12.96 € / mp

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Sânmartin

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

85.000 €
102.53 € / mp

Teren Intravilan Sanmartin Str. Liviu Rebreanu ...

Sânmartin

829 mp
829 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan, Betfia, Bihor

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

78.900 €
118.65 € / mp

Teren Intravilan, Sanmartin, 665mp

Sânmartin

665 mp
665 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.700 €
109.40 € / mp

Teren Intravilan, Sanmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

135.000 €
197.08 € / mp

Teren de vanzare in Sanmartin - Beverly Hills

Sânmartin

685 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

5.500.000 €
289.47 € / mp

Teren cu Puz in cartierul Grigorescu 2 Oradea

Sânmartin

19.000 mp
19.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

48.000 €
93.93 € / mp

Parcele Cartier Grigorescu 2 la asfalt si toate ...

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

26.500 €
53 € / mp

Caut Asociat ofer teren pt constructie casa pla ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

58.000 €
18.33 € / mp

Teren intravilan 3165mp in Cordau la strada asf ...

Sânmartin

3.165 mp
3.165 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

33.750 €
75 € / mp

Teren de 450 mp, de vanzare,Sanmartin,Oradea

Sânmartin

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

63.000 €
96.92 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Sanmartin, Bihor

Sânmartin

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

105.800 €
106.800 €
76.06 € / mp

Teren Intravilan Sanmartin 1391mp

Sânmartin

1.391 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

260.000 €
896.55 € / mp

Teren intravilan situat central in Sanmartin, B ...

Sânmartin

2.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

184.000 €
92 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Sanmartin, Bihor

Sânmartin

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

39.900 €
79.48 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Cihei, comuna S ...

Sânmartin

502 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

75.000 €
93.75 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare, ...

Sânmartin

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

184.000 €
92 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Sanmartin, Bihor

Sânmartin

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

48.500 €
97 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare, Sanmart ...

Sânmartin

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

78.900 €
118.65 € / mp

Teren Intravilan, Sânmartin, 665mp

Sânmartin

665 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

54.700 €
109.40 € / mp

Teren Intravilan, Sânmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

35.000 €
70 € / mp

Teren 500mp Cihei

Sânmartin

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

32.800 €
62.48 € / mp

Teren 525mp Sanmartin / Aleea Principala

Sânmartin

525 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

32.500 €
34.900 €
65 € / mp

RECO Teren intravilan langa padure - PUZ -Sanma ...

Sânmartin

500 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

51.525 €
75 € / mp

Parcela de 687 mp de vanzare, Sanmartin,Oradea

Sânmartin

687 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

376.195 €
66.08 € / mp

Teren intravilan si extravilan de vanzare in Sa ...

Sânmartin

5.693 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Sânmartin, Județul Bihor

Sânmartin, situat în apropierea orașului Oradea, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile de investiție în imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 75.000 euro, cu oferte care încep de la 26.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 1.037.875 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 80 euro, cu valori ce variază între 7 euro și 369 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 164 de zile, indicând o piață activă, dar cu o selecție diversificată.
  • Tipuri de utilizare: Zona oferă oportunități pentru construcții rezidențiale sau comerciale, având un potențial de dezvoltare semnificativ.

Sânmartin reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu perspective de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Sânmartin!