Proprietar
Proprietăți unice: 135
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

60.923 €
114.95 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare,Sanmarti ...

Sânmartin

530 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

85.275 €
75 € / mp

Teren de 1137mp, de vanzare, Sanmartin, Oradea

Sânmartin

1.137 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

98.800 €
53.41 € / mp

TEREN INTRAVILAN SÂNMARTIN

Sânmartin

1.850 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
12

98.000 €
125.16 € / mp

RECO Teren intavilan in Sanmartin Zona Mixta, a ...

Sânmartin

783 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

68.400 €
95 € / mp

Teren intravilan Sanmartin 720 mp

Sânmartin

720 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
8

48.000 €
98.97 € / mp

RECO Teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

185.000 €
52.86 € / mp

Vânzare-teren intravilan- 3500 MP, Sâ ...

Sânmartin

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

105.900 €
76.13 € / mp

TEREN | 1391MP | SANMARTIN | BIHOR

Sânmartin

1.391 mp teren
Construcții
Bancă

9 luni în urmă

61.000 €
61,000.00 € / mp

Teren Construcții intravilan în Sânmartin

Sânmartin

1 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

176.715 €
85 € / mp

Teren intravilan, dublu front stradal, Sanmarti ...

Sânmartin

2.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

276.835 €
65 € / mp

Teren ideal pentru parcelare și construcții cas ...

Sânmartin

4.259 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

157.300 €
65 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Beverly Hills ...

Sânmartin

2.420 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

69.500 €
51.48 € / mp

teren baile felix zona de padure

Sânmartin

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

26.000 €
58.17 € / mp

De vânzare Teren intravilan Sânmartin pretabil ...

Sânmartin

447 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

75.000 €
42.13 € / mp

RECO Teren in Sanmartin 1780mp

Sânmartin

1.780 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.980.000 €
103.77 € / mp

Teren intravilan Sanmartin P+4

Sânmartin

19.080 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
4

41.720 €
56 € / mp

De vânzare teren intravilan 745 mp, Sânmartin

Sânmartin

745 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

157.300 €
37.88 € / mp

Teren premium pe malul raului cu proiect turist ...

Sânmartin

4.153 mp
4.153 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

48.800 €
95.50 € / mp

Reco, Teren intravilan, Cihei

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

250.000 €
208.33 € / mp

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.500 €
78.22 € / mp

TEREN CIHEI 505 MP

Sânmartin

505 mp
505 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

42.800 €
78.82 € / mp

Teren Cihei

Sânmartin

543 mp
543 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

69.900 €
23.30 € / mp

Teren intravilan in localitatea Betfia

Sânmartin

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

285.800 €
49.98 € / mp

Teren Intravilan Baile Felix cu acces din E79

Sânmartin

5.718 mp
5.718 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

36.800 €
73.60 € / mp

Teren intravilan Cihei 500 mp

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

32.000 €
64 € / mp

RECO teren intravilan Cihei 500 mp puz aprobat

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.500 €
86.38 € / mp

RECO teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

492 mp
492 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

188.478 €
18 € / mp

RECO, TEREN INTRAVILAN, CORDAU

Sânmartin

10.471 mp
10.471 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

38.000 €
76 € / mp

RECO Teren intravilan Cihei

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

32.000 €
63.37 € / mp

Super oferta : 32 000 Eur parcela la Bulevardul ...

Sânmartin

505 mp
505 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 36.999 €