Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
4

12.000 €
20 € / mp

Racari - str Aleea cu Tecari - loturi teren int ...

Răcari

600 mp
600 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

5 zile în urmă
2

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare RACARI - Ghergani 2,5 h ...

Răcari

25.000 mp
25.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

99.000 €
7.25 € / mp

Racari - Teren - 13659 mp - intravilan - constr ...

Răcari

13.659 mp
13.659 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

62.500 €
19.00 € / mp

Racari - str Republicii - 3290ml - deschidere 2 ...

Răcari

3.290 mp
3.290 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

453 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

18.000 €
42.86 € / mp

Teren de vanzare in Racari judetul Dambovita

Răcari

420 mp
420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

341.000 €
7.26 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare in Colacu, Raca ...

Răcari

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

25.500 €
56.29 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN situat in oras Racari, ...

Răcari

453 mp
453 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

85.000 €
93.82 € / mp

Teren parcelabil imprejmuit in cartier exclusiv ...

Răcari

906 mp
906 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

12.600 €
30 € / mp

Terenuri cu curent, gaze, in rate 500 luna Tart ...

Răcari

420 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare RACARI - Ghergani 2,5 h ...

Ghergani

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~5km distanță

956 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

La ~5km distanță

925 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

12.500 €
25 € / mp

Baldana/Tartaresti/Teren intravilan /extravilan ...

Bâldana

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

459.000 €
1.70 € / mp

sat Băldana, comuna Tartasesti, proiect pe ...

Bâldana

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25.709 €
1.70 € / mp

Teren 15.123mp, Baldana-Racari Tartasesti, DC15 ...

Bâldana

La ~5km distanță

15.123 mp teren
f.s. 16.739999771118 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

33.000 €
1.47 € / mp

Teren de vanzare

Bâldana

La ~5km distanță

22.500 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

21.000 €
9.13 € / mp

Vand 2300 m2 teren intravilan

Bâldana

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
2.11 € / mp

teren intravilan agricol Titu-Salcuta 2,13 Ha

Lungulețu

La ~5km distanță

21.300 mp
21.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~5km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

150.000 €
10 € / mp

Mereni jud. Dambovita 10000-37500 mp intravilan ...

Mereni (Conțești)

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

82.500 €
10.21 € / mp

Teren Ciocanesti 8.083 MP

Urziceanca

La ~10km distanță

8.083 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Răcari, Județul Dâmbovița

Răcari, o localitate din Județul Dâmbovița, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă se remarcă prin accesibilitate și prețuri competitive în comparație cu media națională. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 61.000 euro, cu oferte ce încep de la 6.000 euro și ajung până la 510.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 13.659 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori ce variază de la 2 euro/m² pentru cele mai accesibile terenuri, până la 64 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 168 de zile, ceea ce indică o piață stabilă.
  • Oportunități de investiție: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cei care caută să investească în dezvoltări rezidențiale sau comerciale.

Răcari reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având în vedere prețurile accesibile și dimensiunile generoase ale loturilor. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!