Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
3

28.000 €
45.09 € / mp

De vânzare teren investiție, 621 mp - zona Aero ...

Aeroport, Oradea

621 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

106.900 €
17.82 € / mp

RECO Teren extravilan 6000mp zona Aeroport Orad ...

Aeroport, Oradea

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

280.000 €
70 € / mp

Teren premium 4000 mp – Cartier Grigorescu

Aeroport, Oradea

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

420.480 €
128 € / mp

Teren industrial de vanzare, zona Aeroportului, ...

Aeroport, Oradea

3.285 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

44.000 €
24.69 € / mp

RECO Teren extravilan in Oradea cartier Grigore ...

Aeroport, Oradea

1.782 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

15.997 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

108.900 €
18.92 € / mp

RECO Teren Unicat Spre Livada

Aeroport, Oradea

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

105.000 €
18.25 € / mp

RECO Teren extravilan cu acces la drumul Orade ...

Aeroport, Oradea

5.755 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.480 €
128 € / mp

Teren destinatie mixta, comercial si industrial ...

Aeroport, Oradea

3.285 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

1.103.000 €

Teren 7,868mp, Aeroportul Oradea / DN E71/viito ...

Aeroport, Oradea

f.s. 65 m
Agenție

3 luni în urmă
4

34.900 €
11.63 € / mp

De Vanzare teren extravilan, 3000 mp, zona Aero ...

Aeroport, Oradea

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

120.000 €
24 € / mp

Antony Estate | Teren de intravilan - Zona Grig ...

Aeroport, Oradea

5.000 mp teren
f.s. 29 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

18.005 €
1.20 € / mp

Teren extravilan arabil-Com.Madaras, Jud. Bihor

Salca, Oradea

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
10

3.500.000 €
833.33 € / mp

Teren Ultracentral 4 200 mp pentru bloc Oradea

Salca, Oradea

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

231.420 €
114 € / mp
240.100 €

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.030 mp teren
f.s. 32 m

Agenție

10 luni în urmă
2

359.520 €
112 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

La ~5km distanță

3.210 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
2

265.800 €
103.99 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.556 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

8 luni în urmă
2

312.000 €
104 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
6

95 €
0 € / mp

Oportunitate de investitie pentru dezvoltatori, ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

19.600 mp teren
f.s. 92.879997253418 m
Intravilan
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

990.000 €

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
6

1.862.000 €
95 € / mp

Oportunitate de investitie pentru dezvoltatori, ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

19.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.600.000 € + TVA
120 € + TVA / mp

Oradea, Calea Santandrei, vand teren 30.000 mp

Centura, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

211.770 €
211.77 € / mp

Teren intravilan 5340 mp triplu frontstradal cu ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

697.550 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 9965 mp, ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

9.965 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

7.500.000 €
131.10 € / mp

Teren intravilan 5,7 ha cu panouri fotovoltaice ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

57.210 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

790.000 €
32.30 € / mp

TEREN INTRAVILAN 24457 MP | 80 ML FRONT STRADAL ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

24.457 mp teren
f.s. 80 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

77.000 € + TVA
31.81 € + TVA / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, Parc Ind ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.421 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

331.200 €
23 € / mp

Teren de vanzare in apropiere de Centura Nojori ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

14.400 mp
14.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

196.130 €
55 € / mp

Bor?, teren industrial- 3566 mp

Centura, Oradea

La ~5km distanță

3.566 mp
3.566 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
19

32.000 €
63.37 € / mp

Super oferta : 32 000 Eur parcela la Bulevardul ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

505 mp
505 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 36.999 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Aeroport, Oradea

Aeroportul din Oradea este o zonă strategică, ideală pentru dezvoltări imobiliare datorită accesibilității și potențialului de creștere. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 140.000 euro, cu oferte ce încep de la 105.000 euro și ajung până la 420.480 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, cu valori variind între 18 euro/m² și 114 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile din această zonă au o medie de 168 de zile online, ceea ce sugerează o piață activă.

Aeroportul din Oradea reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri cu potențial de apreciere. Ești gata să explorezi opțiunile disponibile?