Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

64.800 €
12 € / mp

Vand teren intravilan Parcelabil

Nuntași

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

31.632 €
8 € / mp

Teren intravilan in Nuntasi

Nuntași

3.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

100 €
0.03 € / mp

Vand teren intravilan in NUNTASI

Nuntași

3.964 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 100 € și 25.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

250.000 €
2.78 € / mp

Teren Lacul Sinoe, Istria, Constanta 90,000 mp

Istria

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

270.000 €
3 € / mp

Teren Lacul Sinoe, Istria, Constanta 90,000 mp

Istria

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Cogealac

La ~5km distanță

100.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40 €
0.03 € / mp

Vand teren intravilan VADU

Vadu

La ~10km distanță

1.448 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

33.000 €
33.85 € / mp

Teren la Marea Neagra Sat Vadu, Comuna Corbu

Vadu

La ~10km distanță

975 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

40.000 €
17.21 € / mp

Vand teren intravilan in VADU

Vadu

La ~10km distanță

2.324 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp Vadu

Vadu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

18.000 €
6.43 € / mp

Intravilan Centru Asfaltat Sinoie de Vanzare

Sinoie

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

18.000 €
6.43 € / mp

Ocazie , 18000 euro .Vând Teren Sinoie Constan ...

Sinoie

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

120.000 €
130.000 €
60.36 € / mp

Teren 1.988 mp intravilan Corbu, Str. Lastunulu ...

Corbu

La ~15km distanță

1.988 mp
1.988 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9.000 €
3.60 € / mp

teren extravilan

Corbu

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

3.000.000 €
30 € / mp

Teren com. Corbu, jud Constanta, oportunitate i ...

Corbu

La ~15km distanță

100.000 mp teren
f.s. 160 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

15.000 €
60 € / mp

Loturi de teren intravilan cu vedere la lac

Corbu

La ~15km distanță

250 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

15.000 €
30 € / mp

Vand teren Corbu

Corbu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €
169.49 € / mp

Teren intravilan Plaja Corbu

Corbu

La ~15km distanță

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

40.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Corbu

Corbu

La ~15km distanță

800 mp teren
f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

39.879 €
63 € / mp

Teren CENTRAL Corbu, 633 mp, 31 m deschidere, t ...

Corbu

La ~15km distanță

633 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă

110.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare

Corbu

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Corbu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

120.000 €
40 € / mp

Vanzare teren Corbu-Constanta, 3000 mp, extravi ...

Corbu

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

47.500 €
40.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan in Corbu aproape de plaja, ide ...

Corbu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare Corbu Constanta

Corbu

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

11.900 €
23.80 € / mp

Vand/ Schimb Teren Corbu ideal investitie

Corbu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

30.000 €
60 € / mp

Loturi teren la intrarea in corbu

Corbu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Teren Intravilan Plaja Corbu

Corbu

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20.400 €
7.50 € / mp

Teren intravilan

Baia

La ~20km distanță

2.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

8.000 €
0.09 € / mp

Vand teren agricol

Târgușor

La ~20km distanță

92.000 mp teren