Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €
21.55 € / mp

Teren intravilan 928mp

Nufăru

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

15.500 €
31 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Nufăru

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
13.60 € / mp

Vand teren in comuna Nufarul (Tulcea)

Nufăru

1.103 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

La ~5km distanță

1.477 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

28.000 €
11.27 € / mp

vand teren intravilan in malcoci

Malcoci

La ~5km distanță

2.484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
2

6.500 €

400mp teren extravilan in sat Victoria Tulcea

Victoria

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

12.128 €
8 € / mp

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru, ...

Victoria

La ~5km distanță

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

44.000 €
2.59 € / mp

Vanzare proprietate 1,7 ha cu front direct la D ...

Partizani

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
29.13 € / mp

Proprietar vand parcele teren 515 mp intravilan ...

Partizani

La ~5km distanță

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

62.111 €
19 € / mp

OCAZIE:Teren intravilan Tulcea-19euro/m.p.

Central, Tulcea

La ~10km distanță

3.269 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

22.000 €
55 € / mp

vand teren zona case

Exterior Vest, Tulcea

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

320.000 €
160.48 € / mp

Teren, 1994 mp. Strada Barajului. Vis-a-vis de ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

1.994 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

198.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare Tulcea

Central, Tulcea

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

13.500 €
1.11 € / mp

Teren Extravilan Microdelta, Zaghen , Tulcea

Central, Tulcea

La ~10km distanță

12.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

31.500 €
65.49 € / mp

Teren de vanzare cu proiect de casa la sol

Central, Tulcea

La ~10km distanță

481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

24.000 €
8 € / mp

Vind teren intravilan

Central, Tulcea

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

240.000 €
48 € / mp

Teren 5000mp Tulcea CAP strada Fagului

Sud, Tulcea

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

18.000 €
18.07 € / mp

De vanzare teren intravilan, Tulcea strada Biza ...

Exterior Vest, Tulcea

La ~10km distanță

996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

16.200 €
9 € / mp

Teren Rate Delta Dunarii Letea

Central, Tulcea

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

85.000 €
85 € / mp

Vand teren 1000mp

Central, Tulcea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

28.000 €
56 € / mp

Vand teren zona CAP Tulcea

Central, Tulcea

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

16.000 €
34.56 € / mp

Vand teren

Central, Tulcea

La ~10km distanță

463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

9.000 €
15.23 € / mp

teren Mineri

Central, Tulcea

La ~10km distanță

591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

65.000 €
62.500 €
150.81 € / mp

Vand Teren- poziție Excelenta- Toate Utilitățil ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

431 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

8.800 €
2.82 € / mp

Vand teren intravilan Cerna Tulcea 3124 m

Exterior Vest, Tulcea

La ~10km distanță

3.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

42.000 €
0.88 € / mp

Teren extravilan

Central, Tulcea

La ~10km distanță

47.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
12

25.000 €

Teren de vanzare

Central, Tulcea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.020 €
20 € / mp

Vand teren

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

24.900 €
15.61 € / mp

Teren de vanzare pentru casa Agighiol, jud. Tul ...

Agighiol

La ~10km distanță

1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

8.000 €
0.80 € / mp

Vand teren extravilan 1ha, Valea Nucarilor,Tulc ...

Valea Nucarilor

La ~15km distanță

10.000 mp teren