Proprietăți unice: 588
Proprietari: 92
Agenție
Comision 0%

Ieri
5

85.000 €
34 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN SITUAT ÎN ...

Sovata

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cu panoramă – Livezeni – Str. ...

Livezeni

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
5

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 800 mp în Corunca, zona pensiu ...

Corunca

800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

79.000 €
79 € / mp

Vand teren cu utilitati pt constructie rezident ...

Central, Sovata

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

206.000 €
127.71 € / mp

Teren intravilan, Platoul Cornesti, zona premiu ...

Platou, Târgu Mureș

1.613 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
9

65.000 €
130 € / mp

Teren 500 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

93.000 €
124 € / mp

Teren 750 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

49.605 €
5.54 € / mp

Teren de vânzare – Sovata, Săca ...

Săcădat

8.957 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50.000 €
8.62 € / mp

vanzare teren intravilan

Grindeni

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

44.100 €
49 € / mp

Teren 900 mp – Livezeni, str. Zorilor, vedere p ...

Livezeni

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37.000 €
41.11 € / mp

Sovata – teren intravilan de vânzare

Sovata

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

577.167 €
302.34 € / mp

Teren zonă centrală Târgu Mureș

Central, Târgu Mureș

1.909 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

218.000 €
84.96 € / mp

Vand teren intravilan, 2566 mp in Corunca situa ...

Corunca

2.566 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.000 €
70 € / mp

Teren 600 mp – str. Remetea, utilități complete ...

Remetea, Târgu Mureș

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

89.000 €
89.000.000 €
89 € / mp

Teren intravilan Corunca – 1000 mp – vedere pan ...

Corunca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

58.000 €
0.53 € / mp

Pachet terenuri agricole Saschiz și Mihai Vitea ...

Mihai Viteazu

110.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

230.000 €
184 € / mp

1.250 mp teren intravilan + casa, Gheorge Doja ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
110.09 € / mp

Teren 545 Mp Cu PUZ ptr Duplex/Single si utilit ...

Sângeorgiu de Mureș

545 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

44.500 €
7.74 € / mp

Teren intravilan panoramic, 5.750 mp, view munt ...

Ibănești

5.750 mp teren
f.s. 65 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

33.000 €
3 € / mp

Cumpăr teren intravilan

Bistra Mureșului

11.000 mp teren
f.s. 200 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

Ieri
1

334.500 €

Teren intravilan 5.300 mp in Corunca ideal pent ...

Corunca

f.s. 126 m
Agenție

Ieri
4

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cu panorama Livezeni Str. Para ...

Livezeni, Târgu Mureș

2.700 mp
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

22.841 €
13 € / mp

Vanzare teren intravilan

Bogata

1.757 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

11.000 €
10.25 € / mp

Teren intravilan Reghin

Central, Reghin

1.073 mp
1.073 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

100.000 €
70.97 € / mp

1.409 mp teren intravilan,livada, utilitati, lo ...

Sântana de Mureș

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

100.000 €
70.97 € / mp

Pretios teren intravilan 1.409 mp, livada, util ...

Exterior Est, Târgu Mureș

1.409 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

318.000 €
30 € / mp

Teren intravilan – Ungheni

Central, Ungheni

10.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

68.000 €
10 € / mp

Teren extravilan – Ungheni

Central, Ungheni

6.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

431.000 €
42.00 € / mp

Teren 10,262mp Sighisoara / Calea Baratilor

Nord-Est, Sighișoara

10.262 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
7

200.000 €
2,247.19 € / mp

Teren intravilan 8900 mp-Sacadat-Sovata

Central, Sovata

89 mp
89 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Mureș

Județul Mureș, o zonă pitorească din România, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Cu un peisaj diversificat și accesibilitate bună, această regiune este ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 89.000 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri de pornire: Ofertele încep de la 115 euro, iar cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 14.068.250 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 700 m² și 15.277 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 36 euro, cu valori care pot ajunge până la 9.500 euro pentru terenuri deosebite.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 163 de zile, indicând o piață activă.

Județul Mureș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile de vânzare în Județul Mureș!