Proprietăți unice: 588
Proprietari: 92
Agenție

6 zile în urmă
5

80.000 €
11.27 € / mp

Teren intravilan construibil Sovata

Central, Sovata

7.100 mp
7.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

126.000 €
78.75 € / mp

Teren 1 600 Mp Amenajat Pavaj De Vanzare, Str M ...

Sângeorgiu de Mureș

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

95.000 €
39.13 € / mp

Teren intravilan in Sovata (str. Turturelelor)

Central, Sovata

2.428 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

70.000 €
28 € / mp

Teren vanzare Reghin| Strada Pometului

Central, Reghin

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

477.000 €
30 € / mp

Teren generos 15.900 mp (intravilan + extravila ...

Sâncraiu de Mureș

15.900 mp
15.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

96.000 €
32 € / mp

🏡 Teren de vânzare în Sovata ...

Exterior Est, Sovata

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

63.000 €
40.65 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Sighișoara

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

334.500 €
63.11 € / mp

Teren intravilan 5.300 mp in Corunca ideal pent ...

Corunca

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

230 €
0.03 € / mp

Vand Teren Platou Cornesti

Libertății, Târgu Mureș

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

65.000 €
65 € / mp

Vand teren pentru casa

Budiu Mic

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

42.900 €
84.12 € / mp

FILM! Terenuri invecinate, arie apreciabila, c ...

Exterior Est, Târgu Mureș

510 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

450.000 €
418.22 € / mp

Oportunitate rara de investitie – teren in Sova ...

Ultracentral, Sovata

1.076 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

405.760 €
320 € / mp

Teren cu potential investitional – Sovata, zona ...

Central, Sovata

1.268 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

52.000 €
10.11 € / mp

Teren 5.144 mp în Aurel Vlaicu, Sighișoara –exc ...

Aurel Vlaicu

5.144 mp teren
f.s. 156 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
42.000 €
74 € / mp

Parcele 500 mp teren - cu Utlitati - Sancrai - ...

Nazna

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

370.000 €
217.65 € / mp

Teren 1700mp de Vanzare, Zona Semicentrală, str ...

Semicentral, Târgu Mureș

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
32.86 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1065 mp, în Sovata

Central, Sovata

1.065 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

42.900 €
84.12 € / mp

FILM! Teren intravilan Santana, 510 mp, oportun ...

Sântana de Mureș

510 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
100 € / mp

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Livezeni

950 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

625.000 €
250 € / mp

Teren intravilan | Târgu Mureș, str. Posada

Platou, Târgu Mureș

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

27.000 €
45 € / mp

Teren de vânzare parcele de 600 mp

Reghin

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

40.000 €
79.84 € / mp

Teren intravilan, 501 mp, Zona Nazna

Nazna

501 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.200 €
1 € / mp

Teren 3200 mp - str. Baneasa

Mureșeni, Târgu Mureș

3.200 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

185.000 €
289.06 € / mp

De vanzare teren cu proiect de casa -zona Cetat ...

Ultracentral, Târgu Mureș

640 mp teren
f.s. 11 m
Pășune
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
47.83 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1150 mp ,str. Voin ...

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

1.150 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

39.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 1000 mp

Ceuașu de Câmpie

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €
50 € / mp

Teren, 1.400 mp, intravilan, Zona Viile 1 Mai

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

50.000 €
50 € / mp

Teren, 1.000 mp, intravilan, Zona Viile 1 Mai

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

39.300 €
50 € / mp

Teren, 786 mp, intravilan, Zona Viile 1 Mai

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

786 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

73.440 €
60 € / mp

Teren intravilan 1224 mp.Sangeorgiu de Mures zo ...

Sângeorgiu de Mureș

1.224 mp teren
Construcții