Proprietar
Proprietăți unice: 486
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

33.110 €
55 € / mp

Teren curti constructii, pretabil pentru duplex

Moșnița Nouă

602 mp teren
Construcții
Agenție

19 ore în urmă
2

75.100 €
119.97 € / mp

Teren pentru DUPLEX de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

626 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
2

71.600 €
111.88 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 640mp

Moșnița Nouă

640 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
82.38 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- DOUA FRONTURI STRADALE

Moșnița Nouă

789 mp teren
Intravilan
Agenție

5 zile în urmă
4

150.000 €
15 € / mp

Teren dezvoltare imobiliară – Calea Urseni – 10 ...

Moșnița Nouă

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

200.000 €
70.42 € / mp

Teren intravilan în vatra satului – 2.840 mp Co ...

Moșnița Nouă

2.840 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

87.846 €
146.41 € / mp

Teren Mosnita Nouă | 5 Parcele x 600 mp– în Spa ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
4

48.800 €
72.84 € / mp

COMISION 0% | Teren 670 mp | Front 20 ml | Zona ...

Moșnița Nouă

670 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
4

49.900 €
72.95 € / mp

COMISION 0% | Teren colt 684 mp | 2 fronturi st ...

Moșnița Nouă

684 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

55.000 €
86.61 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 635 mp

Moșnița Nouă

635 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
126.98 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- toate utilitatile necesare

Moșnița Nouă

630 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

117.000 €
196.31 € / mp

Teren intravilan- MOSNITA NOUA- TOATE UTILITATI ...

Moșnița Nouă

596 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
92.59 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 756 mp

Moșnița Nouă

756 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
2

100.000 €
67.43 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 1483 mp

Moșnița Nouă

1.483 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

140.000 €
170.32 € / mp

Teren intravilan- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRA ...

Moșnița Nouă

822 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

129.250 €
110 € / mp

Teren generos pentru duplex triplex sau casă cu ...

Moșnița Nouă

1.175 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.000 €
57.62 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE

Moșnița Nouă

833 mp teren
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

36.000 €
60 € / mp

Parcele intre 600-1268mp, Mosnita Noua, pt. cas ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
80.13 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 624 mp

Moșnița Nouă

624 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

216.150 €
165 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- TOATE UTILITATILE

Moșnița Nouă

1.310 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
4

701.000 €
225.04 € / mp

Pachet 6 terenuri (2x500mp - 2x524mp - 533mp - ...

Moșnița Nouă

3.115 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

64.999 €
81.25 € / mp

TEREN DUPLEX/INDIVIDUALA, 800MP , PADUREA BISTR ...

Moșnița Nouă

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

61.593 €
102.48 € / mp

PARCELE DE TEREN, PADUREA BISTRA, MOSNITA

Moșnița Nouă

601 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

58.680 €
117.13 € / mp

Terenuri Mosnita, Padurea Bistra, gaz, apa, cur ...

Moșnița Nouă

501 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

55.000 €
81.72 € / mp

Teren ideal pentru casa în Moșnița Veche – 673 ...

Moșnița Nouă

673 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

85.400 €
100 € / mp

Teren-MOSNITA NOUA-2 FRONTURI STRADALE

Moșnița Nouă

854 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
2

129.000 €
80.63 € / mp

Teren- MOSNITA NOUA- 2 FRONTURI STRADALE- TOATE ...

Moșnița Nouă

1.600 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
55.91 € / mp

Teren intravilan in Mosnita Noua 626 mp cu PUZ ...

Moșnița Nouă

626 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

69.000 €
91.27 € / mp

Teren MOSNITA NOUA-756MP-TOATE UTILITATILE

Moșnița Nouă

756 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

35.500 €
47.21 € / mp

Teren MOSNITA NOUA- 752mp

Moșnița Nouă

752 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan

Terenuri de vânzare în Moșnița Nouă, Județul Timiș

Moșnița Nouă, situată în apropierea Timișoarei, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate beneficiază de acces facil la infrastructura orașului, făcând-o atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 69.000 euro, cu oferte ce încep de la 8.310 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 3.976.525 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 93 euro, cu valori care variază de la 1 euro până la 1.209 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 150 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o selecție variată.

Moșnița Nouă reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri accesibile, cu potențial de apreciere pe termen lung. Ești gata să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Moșnița Nouă!