Proprietar
Proprietăți unice: 465
Proprietari: 18
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75.000 €
148.51 € / mp

Teren 505mp Toate Utilitatile 2 parcele

Moșnița Nouă

505 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

166.560 €
120 € / mp

Oportunitate - Teren 1388 mp cu autorizatie pen ...

Moșnița Nouă

1.388 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

109.807 €
90.750 €
163.89 € / mp

Teren cu Autorizatie de constructie Cal. Medves

Moșnița Nouă

670 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
3

117 €
0.20 € / mp

Teren intravilan- MOSNITA NOUA- TOATE UTILITATI ...

Moșnița Nouă

596 mp
596 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
12

33.165 €
45 € / mp

De vanzare 3 parcele de teren, Mosnita Veche

Moșnița Nouă

737 mp
737 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Mosnita Noua

Moșnița Nouă

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1.000.000 €
66,666.67 € / mp

Teren industrial de vanzare, in Mosnita Noua

Moșnița Nouă

15,22 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Terenuri Industriale de vanzare

Moșnița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

89.000 €
130.50 € / mp

Teren pentru CASA de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

682 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
106.38 € / mp

Teren 752 MP Mosnita Noua

Moșnița Nouă

752 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

70.000 €
75.000 €
123.67 € / mp

Teren intravilan (duplex) Urseni - Mosnita Noua

Moșnița Nouă

566 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

93.750 €
92 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare imobiliara oportu ...

Moșnița Nouă

1.019 mp
1.019 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

120.000 €
83.39 € / mp

Teren generos, intre case, toate utilitatile!

Moșnița Nouă

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

96.571 €
79.811 €
124.45 € / mp

Comision 0! Parcele cu AC pentru duplex.

Moșnița Nouă

776 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

52.707 €
45.284 €
87.85 € / mp

Oportunitate - Parcele teren cu toate utilitati ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

99.500 €
165.56 € / mp

Teren intravilan, 601 mp, fs 20 ml, Mosnita Nou ...

Moșnița Nouă

601 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

102.990 €
122.61 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 840 mp | FS 20 ...

Moșnița Nouă

840 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

67.047 €
55.411 €
103.95 € / mp

COMISION 0% - Parcele cu utilitati si Autorizat ...

Moșnița Nouă

645 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

65.000 €
123.57 € / mp

Teren pentru DUPLEX de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

526 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

75.000 €
98.17 € / mp

Comision 0% Teren intravilan Mosnita Noua | 764 ...

Moșnița Nouă

764 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

61.499 €
69.49 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 885 mp | FS 19 ...

Moșnița Nouă

885 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

61.500 €
95.05 € / mp

Teren pentru casa individuala - spate la Kaufla ...

Moșnița Nouă

647 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

55.000 €
84.62 € / mp

Teren de vanzare - parcele de la 600mp - zona C ...

Moșnița Nouă

650 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

54.793 €
45.284 €
91.32 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, TERENURI CU TOATE U ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.280 €
90 € / mp

Parcela de vanzare 592 mp toate utilitatile - M ...

Moșnița Nouă

592 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 53,280 € și 59.200 €
Agenție

1 lună în urmă
3

61.465 €
95 € / mp

Teren intravilan, 647 mp, fs 17 ml, Mosnita Nou ...

Moșnița Nouă

647 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

54.000 €
85.31 € / mp

Teren de vânzare în Urseni – 633 mp Comision 0

Moșnița Nouă

633 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

1.149.000 €
60 € / mp

Teren intravilan pentru construcții – 60 euro/m ...

Moșnița Nouă

19.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

66.990 €
84.90 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 789 mp | FS 56 ...

Moșnița Nouă

789 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

67.990 €
69.990 €
82.51 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 824 mp | FS 20 ...

Moșnița Nouă

824 mp teren
Construcții