Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
25 € / mp

Teren Moldovenesti pentru Casa de Vacanta

Moldovenești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

57.390 €
15 € / mp

Teren de vânzare în Moldovenești – la 30 de min ...

Moldovenești

3.826 mp teren
Agricol
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

98.000 €
951.46 € / mp

Teren 4873 mp intravilan cu Cabana in Moldovene ...

Moldovenești

4.873 mp teren
f.s. 60 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

30.000 €
5.17 € / mp

Vand teren extravilan Com. Moldovenesti 5800 mp

Moldovenești

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
31.25 € / mp

Teren construibil pe 3 nivele, 1056mp, Moldoven ...

Moldovenești

1.056 mp
1.056 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Badeni, central

Moldovenești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

30.680 €
23.00 € / mp

Teren de vanzare in sat Badeni, in suprafata de ...

Moldovenești

1.334 mp
1.334 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

249.000 €
7.23 € / mp

Teren intravilan, Badeni, parcelabil

Moldovenești

34.425 mp
34.425 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

130.000 €
6.06 € / mp

Teren intravilan, 21.450 mp, utilitati, acces a ...

Moldovenești

21.450 mp
21.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare/inchiriat la 11 km de Autostra ...

Moldovenești

3.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

14.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan Buru | ideal agrement, activit ...

Buru

La ~5km distanță

702 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
18

1.100.000 €

Oportunitate Investitie! Teren intravilan 14000 ...

Cheia

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

890.000 €
890,000.00 € / mp

Domeniu exclusivist cu izvor propriu – Ch ...

Cheia

La ~5km distanță

1,4 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Bădeni, central

Bădeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.480 €
27 € / mp

Vand teren intravilan la 12km de Turda, Cluj

Bădeni

La ~5km distanță

2.240 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
19

249.000 €
7.23 € / mp

Teren intravilan, Bădeni, parcelabil

Bădeni

La ~5km distanță

34.425 mp teren
Agricol
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

59.000 €
17.61 € / mp

Teren de vis în Stejeriș – utilități, natură, a ...

Stejeriș

La ~5km distanță

3.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

27.000 €
27 € / mp

Teren intravilan, in Rimetea, suprafete intre 1 ...

Rimetea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.02 € / mp

Vand teren in Rimetea

Rimetea

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

600.000 €
60 € / mp

De vanzare teren intravilan de 10.000 mp in Tur ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

38.000 €
29.97 € / mp

Teren intravilan in Mihai Viteazu, langa Turda, ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

1.268 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
2

1.800.000 €
60 € / mp

Teren intravilan Turda - Mihai Viteazu

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

184.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare Pata Cluj

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

11.500 mp
11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50 €
0.05 € / mp

Vand teren Intravailan , locuri casa Comuna Mih ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

960 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

92.000 €
19.99 € / mp

Teren de vanzare

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

4.603 mp
4.603 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

48.000 €
50.74 € / mp

Teren intrav. 946 mp Mihai Viteazu front 22 m C ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

946 mp
946 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

52 €
0.03 € / mp

Vind Teren 1500 mp In com Mihai viteazu jud clu ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

52.000 €
65 € / mp

Teren intravilan, 800 mp, langa Turda, in Mihai ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

800 mp teren
f.s. 20 m