Teren de vanzare in sat Badeni, in suprafata de 1334 mp

30.680 €
23.00 € / mp

Moldoveneşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.334 mp

Descriere teren

Vand teren in satul Badeni, comuna Moldovenesti, judetul Cluj, la 12,8 km din centrul orasului Turda, aproximativ 17 minute. Terenul este situat in intravilan, este intabulat in CF 56413 Moldovenesti si are suprafata de 1334 mp. Este situat pe un deal si este insorit tot timpul. Reteau de curent este la aproximativ 25 m de teren, iar reteaua de apa si canalizare trec prin fata terenului. Se vinde la pretul de 23 Euro/mp. Detalii la telefon
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 07 Martie 2026 ID anunț: 1360602
Suprafață teren: 1.334 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 287 m

Proprietăți similare

Teren de 1056 mp, în Moldovenești
33.000 €
Județul Cluj, Moldovenești
1.056 mp teren
Teren de 5800 mp, în Moldovenești
30.000 €
Județul Cluj, Moldovenești
5.800 mp teren
Teren de 920 mp, în Iris
31.000 €
Cluj-Napoca, Iris
920 mp teren
Teren de 900 mp, în Apahida
32.900 €
Județul Cluj, Apahida
900 mp teren
Teren de 7900 mp, în Sălicea
31.600 €
Județul Cluj, Sălicea
7.900 mp teren
Teren de 1700 mp, în Florești
29.500 €
Județul Cluj, Florești
1.700 mp teren
Teren de 910 mp, în Iris
31.000 €
Cluj-Napoca, Iris
910 mp teren
Teren în Mihai Viteazu
30.000 €
Județul Cluj, Mihai Viteazu
Teren de 5600 mp, în Nord
33.600 €
Județul Cluj, Dej
5.600 mp teren